–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Zostań superbohaterem swojego
marketingu afiliacyjnego

Zdobądź program partnerski do zarządzania partnerami
lub sieć afiliacyjną do zarządzania sprzedawcami i partnerami.

logo-airhelp.svg
logo-eset.svg
logo-instabank.svg
logo-protonvpn.svg
logo-sumup.svg
logo-ticketeal.svg

Co to jest marketing afiliacyjny?

Marketing afiliacyjny to rodzaj reklamy, w której firmy płacą prowizje reklamodawcom zewnętrznym za promowanie ich produktów. Reklamodawcy ci są nazywani afiliantami i generują dla firm ruch z wybranych rynków docelowych.

 

program_icon

Program Affiliacyjny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Program partnerski

Programy partnerskie to idealne, w pełni funkcjonalne rozwiązania zarówno dla sprzedawców, jak i partnerów. Twórz własne plany marketingowe, zarządzaj nieograniczoną liczbą partnerów lub korzystaj z funkcji marketingu afiliacyjnego do promocji i tworzenia linków.

AffiliateProgram
Affiliate network
network_icon

Sieć Affiliacyjna

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sieć Afiliacyjna

Utwórz swoją własną sieć partnerów i zacznij nią zarządzać. Zostań pośrednikiem pomiędzy sprzedawcami i partnerami dzięki dostępowi do naszych funkcji zarządzania siecią premium. Wykorzystaj dużą liczbę integracji, zarządzaj prowizjami i nie tylko.

Co jest ważnego w programie partnerskim?

merchant_icon

Sprzedawca

Firmy i osoby prywatne mogą zostać sprzedawcami, rozpocząć programy partnerskie i dzielić się prowizją z partnerami za każdą udaną sprzedaż.

affiliate_icon

Partnerstwo

Afilianci mogą promować produkty różnych firm z całego świata i otrzymywać prowizje partnerskie od każdej udanej sprzedaży za pośrednictwem linków partnerskich.

 

consumer_icon

Klient

Klienci kupują produkty lub usługi polecane przez partnerów, często po bardziej przystępnych cenach, dostępnych za pośrednictwem linków partnerskich lub kodów partnerskich.

affiliate_network_icon

Sieć Afiliacyjna

Sieci marketingu afiliacyjnego są mediatorami dla partnerów i sprzedawców – zarządzają relacjami, chronią ustalone struktury prowizji i zapewniają bezpieczną przestrzeń.

Umów się na call.

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o tym, jak Post Affiliate Pro może przynieść korzyści Twojej firmie. Wypełnij ten formularz, a członek naszego zespołu skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

mockup schedule a demo 1.png
Czego dowiesz się podczas rozmowy
 • Jak osiągnąć swoje cele biznesowe dzięki Post Affiliate Pro – czy to poprawiając zadowolenie klientów, czy generując większą sprzedaż.
 • Jak działa Post Affiliate Pro. Oprowadzimy Cię po produkcie, abyś mógł zorientować się, jak wygląda praca z naszym oprogramowaniem.
 • Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące cen, obsługi, integracji i funkcji.
 
“Podchodź do każdego klienta z myślą o tym, by pomóc mu rozwiązać problem lub osiągnąć cel, a nie o tym, by sprzedać produkt lub usługę”. – Brian Tracy

Andrej Saxon
Kierownik sprzedaży
benefits_img_section
star

Korzyści

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Korzyści z marketingu afiliacyjnego

Jedną z największych zalet marketingu afiliacyjnego jest to, że przypomina on tradycyjny marketing szeptany. Przedsiębiorstwa nie muszą płacić prowizji, jeśli nie zdobędą klienta, natomiast marketerzy afiliacyjni zawsze otrzymują pieniądze za skuteczne rekomendacje.

award

Post Affiliate Pro

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak można zarobić
na marketingu afiliacyjnym?

Marketerzy afiliacyjni promują produkty poprzez swoje treści, takie jak wpisy na blogach, wpisy w mediach społecznościowych i inne. Jeśli odwiedzający kupi produkt za pośrednictwem linku partnerskiego, firma zarobi pieniądze, a partner otrzyma prowizję. Dzięki temu można zarabiać pieniądze śpiąc lub zajmując się planowaniem podróży.

Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software | Post Affiliate Pro01:31Youtube video: Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software
Post Affiliate Pro

Sprzedawca

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

W jaki sposób Post Affiliate Pro może pomóc Ci w działaniach związanych z
marketingiem afiliacyjnym?

Zarządzaj wszystkim, czego potrzebujesz – sieciami afiliacyjnymi, prowizjami ryczałtowymi, wypłatami dla partnerów,
kodami partnerskimi i nie tylko.

 

chart icon

Śledzenie partnerów

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Śledzenie partnerów

Post Affiliate Pro może służyć jako oprogramowanie do śledzenia afiliantów, które łączy zaawansowane typy monitorowania w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników w każdej sytuacji. Skorzystaj z najsilniejszego dostępnego śledzenia, uzyskaj wsparcie z zapasowych metod, a nawet obserwuj sprzedaż offline z kuponów.

Post Affiliate Pro tracking
affiliate marketing
board icon

Marketing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Marketing afiliacyjny

Odnieś sukces w marketingu afiliacyjnym już dziś. Skorzystaj z rozległych funkcji marketingowych i wybierz to, czego potrzebujesz z naszej gamy zaawansowanych narzędzi promocyjnych i materiałów reklamowych. Promuj swoją firmę za pomocą odpowiednich materiałów na daną okazję z pulpitu nawigacyjnego partnera i zwiększaj swoje przychody z programu partnerskiego.

icon_management

Zarządzanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zarządzanie partnerami

Zarządzanie partnerami jest łatwe dzięki doskonałym narzędziom Post Affiliate Pro. Śledź na bieżąco wyniki partnerów – monitoruj kwalifikowane leady, przeglądaj raporty i wskaźniki konwersji lub śledź zaangażowanie. Wykorzystaj podzielone prowizje lub nagrody za wydajność i zapewnij płynne doświadczenie partnerskie swoim partnerom afiliacyjnym.

affiliate_management
automation_img
icon_automation

Automatyzacja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Automatyzacja

Post Affiliate Pro oferuje szereg automatyzacji, które sprawiają, że zarządzanie programem partnerskim jest przyjemniejsze. Pozbądź się powtarzających się zadań i skup się na tych, które naprawdę wymagają twojej uwagi. Użyj automatycznego śledzenia partnerów, zautomatyzuj swój system nagród i miesięcznych płatności lub uzyskaj automatyczne raporty dzięki naszym ekskluzywnym narzędziom.

reports icon

Raporty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Raporty

Dostęp do ważnych raportów, statystyk i innych informacji jest niezbędny. Post Affiliate Pro może dostarczyć Ci raporty z danymi dotyczącymi kraju klienta, najlepiej działającymi partnerami, informacjami o kampaniach marketingowych i wiele więcej. Skorzystaj z naszych ekskluzywnych narzędzi, aby zebrać istotne informacje i odpowiednio dostosować swoją strategię marketingu afiliacyjnego.

reports_img

Wyrusz w podróż
z naszym ekspertem

00:00/05:06

Welcome to the tour of Post Affiliate Pro | Post Affiliate Pro08:04Youtube video: Welcome to the tour of Post Affiliate Pro
Post Affiliate Pro
academy_icon

Akademia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wprowadzenie do Post Affiliate Pro

Czy chciałbyś odbyć wycieczkę po naszym oprogramowaniu do marketingu afiliacyjnego? W tym filmie nasz ekspert Jeff wyjaśni Ci wszystko, co Post Affiliate Pro ma do zaoferowania i jak korzystać z naszego systemu w różnych sytuacjach. Spójrz i dowiedz się, co sprawia, że Post Affiliate Pro jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie marketingu afiliacyjnego.

 • Dowiedz się więcej o funkcjach Post Affiliate Pro
 • Dowiedz się, kto może skorzystać z naszego oprogramowania partnerskiego
Sprzedawca

Odkryj nasze pakiety

Wybierz jeden z naszych trzech planów cenowych i zacznij zarabiać, mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia i funkcje. Sprawdź nasze plany i rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś!

pro_pricing icon.svg

Affiliate Program

Pro

Najlepszy do stworzenia prostego programu partnerskiego dla Twojej firmy.

129$miesiąc

Ultimate

Idealnie nadaje się do tworzenia bardziej rozbudowanych programów partnerskich.

Najpopularniejszy

249$month

network_pricing icon.svg

Affiliate Network

Network

Dla osób, które chcą zbudować sieć afiliacyjną.

599$miesiąc

Related Articles to Poznaj Post Affiliate Pro
Post Affiliate Pro is affiliate software that helps you track your entire affiliate network. Find out more about Post Affiliate Pro and its business benefits.

Raporty w Post Affiliate Pro

Oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego Post Affiliate Pro oferuje wszechstronne funkcje, elastyczność, ulepszony ranking SEO, łatwą konfigurację, darmową obsługę klienta 24/7, 100% stabilności i śledzenia, oprogramowanie w chmurze z darmowymi aktualizacjami oraz 170+ przydatnych integracji. Raporty są kluczową częścią kampanii marketingu afiliacyjnego, pozwalają mierzyć powodzenie i oszczędzać czas.

Raport dotyczący najlepszych partnerów pokazuje listę Twoich partnerów ułożoną według ich wyników w Twoim programie partnerskim.

Raport na temat najlepszych partnerów

Raport na temat najlepszych partnerów to narzędzie oceny wydajności partnerów w programach afiliacyjnych. Marketing afiliacyjny polega na promowaniu produktów w zamian za prowizję. Monitorowanie partnerów i motywowanie ich do sprzedaży jest kluczowe. Post Affiliate Pro oferuje kompleksowe raporty i analizy. Wypróbuj dziś.

Post Affiliate Pro pozwala ci na tworzenie niestandardowych kodów śledzenia afiliacji. Dowiedz się więcej na ich temat i poznaj korzyści, jakie przynoszą.

Niestandardowy kod śledzenia afiliacji

Niestandardowe kody śledzenia afiliacji w Post Affiliate Pro pozwalają partnerom śledzić sprzedaż we własnych systemach, co umożliwia monitorowanie wyników kampanii afiliacyjnych. Funkcja ta jest przydatna dla partnerów, którzy sprzedają produkty z różnych programów afiliacyjnych, a także dla sprzedawców, którzy chcą zapewnić skuteczne śledzenie sprzedaży. Ostrzeżenie: Kody śledzenia afiliacji mogą uszkodzić stronę z podziękowaniem - zastanów się uważnie przed zatwierdzeniem. Uwaga: Niektóre opcje wymagają użycia wersji JavaScript kodu śledzenia sprzedaży na stronie z podziękowaniem.

Post Affiliate Pro to elastyczna aplikacja, która obsługuje różne style linków afiliacyjnych. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Style linków afiliacyjnych

Funkcje linków afiliacyjnych w Post Affiliate Pro są elastyczne i dostosowane do różnych potrzeb marketingowych. Oferują różne style linków, w tym przekierowujące, anchor, SEO z mod_rewrite i bezpośrednie, zapewniając partnerom różne możliwości promocji. Linki bezpośrednie są szczególnie przyjazne dla SEO i zapewniają większą kontrolę nad parametrami afiliacyjnymi.

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź integrację PrintSYS Store dla Post Affiliate Pro.

PrintSYS Store

Platforma e-commerce PrintSYS Store oferuje rozwiązanie druku online dla firm. Integracja z Post Affiliate Pro jest możliwa, ale wymaga kontaktu z PrintSYS w celu integracji kodów śledzenia.

Prywatne kampanie pozwalają na określenie widoczności Twoich kampanii dla partnerów na kilka sposobów.

Prywatne kampanie

Post Affiliate Pro to idealne rozwiązanie dla marketingu afiliacyjnego. Prywatne kampanie pozwalają na ukrycie specjalnych kampanii przed niektórymi partnerami. Można wybierać partnerów na 3 sposoby: publiczne, publiczne z zatwierdzeniem ręcznym i prywatne. Ta opcja pozwala zoptymalizować strategię marketingową.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę
Start Free Trial