–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Alternatywa dla Awin

Potrzebujesz alternatywy dla Awin?

Łatwą, bezproblemową alternatywę dla Awin stanowi Post Affiliate Pro. Dowiedz się, jak nasi eksperci pomogą Ci skonfigurować Twój program afiliacyjny w ciągu kilku minut.

 • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Wsparcie klienta 24/7    
network_animation
Awards Header
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge

Masz dość Awin?

Ulepsz swój marketing afiliacyjny z Post Affiliate Pro, wielopoziomową platformą zaprojektowaną, by spełniać potrzeby zarówno małych biznesów, jak i firm Fortune 500.

Z naszym oprogramowaniem możesz rozwijać swój biznes dzięki elastycznym funkcjom, świetnym narzędziom raportowania i wielu integracjom. Możesz też szlifować swoje umiejętności zarządzania programem afiliacyjnym, używając szablonów marketingowych wiadomości e-mail, akademii marketingu afiliacyjnego lub bazy wiedzy. Zobacz, dlaczego warto używać Post Affiliate Pro jako swojego rozwiązania dla obsługi marketingu afiliacyjnego.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo

Solidna alternatywa dla Awin

satisfied customer

Wsparcie, jakiego potrzebujesz

W przeciwieństwie do innych rozwiązań dla marketingu afiliacyjnego w Post Affiliate Pro szczycimy się tym, że odpowiadamy na wszystkie zapytania klientów. Właściciele firm nie powinni czekać na odpowiedzi obsługi klienta dniami czy tygodniami. Skutkuje to straconymi szansami i przychodami. Na tę alternatywę Awin zawsze możesz liczyć.

Nasz zespół ds. marketingu afiliacyjnego doskonale zdaje sobie sprawę, że ten rodzaj marketingu czasem bywa niejasny, a Ty możesz mieć pytania. Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji 24/7. Jeśli nie jesteś programistą, bez obaw. Możesz rozpocząć pracę z naszym oprogramowaniem afiliacyjnym w kilka chwil. Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania, niezależnie od wybranego przez Ciebie planu. W razie potrzeby możemy dodać też integracje i wtyczki do Twojej strony internetowej. Możesz skontaktować się z nami przez czat na żywo, e-mail lub telefon.

Funkcje reklamowe

Post Affiliate Pro jest wyjątkowe, ponieważ zostało stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Jest wyposażone w intuicyjny, konfigurowalny panel, dzięki któremu możesz z łatwością zarządzać swoimi programami afiliacyjnymi. Użytkownicy mogą tworzyć banery pasujące do wszystkich kanałów. Twoje kampanie marketingu afiliacyjnego są prawidłowo zarządzane. Zyskujesz przewagę dzięki szerokiemu wyborowi funkcji śledzenia, takich jak śledzenie kliknięć, wyświetleń, współczynników konwersji, subskrypcji i adresów e-mail. To Ty kontrolujesz swoje oprogramowanie afiliacyjne.

Poza funkcjami śledzenia użytkownicy mogą używać szablonów, aby łatwiej generować leady, przekazywać informacje o zmianach czy aktualizacjach partnerom lub wysyłać inne wiadomości związane z marketingiem afiliacyjnym. Kody kuponów i linki afiliacyjne również można tworzyć w panelu. Możesz bezpośrednio zalinkować reklamy do najlepiej sprzedających się produktów czy e-booków. Nasze oprogramowanie nie tylko pozwala Ci śledzić prowizje partnerów. Ta alternatywa Awin pomaga we wszystkich aspektach podróży klienta.

Post Affiliate Pro promotional materials overview
Post Affiliate Pro integrations

Wtyczki i integracje

Używanie wtyczek znacznie zmniejsza czas spędzany na technicznych integracjach. Z tą alternatywą dla Awin firmy mogą wybierać spośród ponad 200 integracji, których mogą użyć na swoich platformach e-commerce dla jednolitego przepływu pracy.

Oferujemy obsługę licznych wtyczek dla popularnych systemów zarządzania treściami, takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Magento 2, PrestaShop, Zencart, Lime Lite itd. Dzięki naszej integracji API łatwo połączysz się z licznymi zewnętrznymi aplikacjami. Dowiedz się więcej o tym, jak działa nasze API w naszej bazie wiedzy lub pytając nasz zespół obsługi klienta.

Ochrona przed oszustwami

Każda strategia marketingowa może być narażona na oszustwa, a na Post Affiliate Pro możesz liczyć wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz. Ta alternatywa dla Awin jest wyposażona w rozbudowane narzędzia zapobiegające oszustwom w Twoich programach afiliacyjnych, chroniąc Cię przed utratą czasu i pieniędzy.

Z Post Affiliate Pro możesz chronić się przed wieloma formami oszustw. Z naszym wykrywaniem VPN i śledzeniem adresów IP możesz mieć pewność, że oprogramowanie wykryje oszustwa dotyczące kliknięć i sprzedaży. Poza ochroną przed natrętnymi botami to oprogramowanie ostrzega też o oszustwach dotyczących poleceń i duplikatach kuponów. Linki afiliacyjne niemal zupełnie uniemożliwiają też oszustom nadziewanie plików cookie i kradzież pieniędzy innym partnerom.

Sale fraud protection setup and configuration in Post Affiliate Pro

Powody, dla których firmy przechodzą na Post Affiliate Pro

Obsługa wielu kanałów

Śledź sprzedaż, konwersje i prowizje, gdziekolwiek jesteś. Pobierz naszą aplikację.

Darmowy okres próbny

30-dniowy, darmowy okres próbny dla wszystkich zainteresowanych stron. Sprawdź to na własną rękę.

Przejrzyste zasady

Brak ukrytych opłat i doskonała obsługa klienta, która pomoże Ci na każdym etapie.

Awin kontra Post Affiliate Pro w pigułce

Awin vs Post Affiliate Pro comparison on Capterra review portal

Dlaczego Post Affiliate Pro?

Firmy chcą oprogramowania do zarządzania marketingiem afiliacyjnym, które jest łatwe w użyciu, ma świetne funkcje, doskonałą obsługę klienta i rozsądne ceny. To właśnie Post Affiliate Pro. Dlatego zostało pozytywnie zrecenzowane przez najlepszych ekspertów i ma ponad 30 000 użytkowników na całym świecie.

Poza materiałami promocyjnymi i wizualnymi, kodami kuponów, konfigurowalnymi szablonami wiadomości e-mail, linkami afiliacyjnymi oraz opcjami wtyczek oprogramowanie oferuje też śledzenie partnerów, śledzenie geograficzne i śledzenie urządzeń. Co więcej, Post Affiliate Pro pozwala firmom zwiększać sprzedaż dzięki nieograniczonej liczbie kampanii i partnerów.

Z tym wszechstronnym oprogramowaniem dostępnym na urządzenia mobilne już nigdy nie umknie Ci żadna sprzedaż. Nasz zespół obsługi klienta pomoże Ci jak rozpocząć tak szybko, jak to możliwe. Aby sprawdzić, czy Post Affiliate Pro działa lepiej niż Awin, możesz przetestować go za darmo.

Nazwa pakietu

Pro

Idealny dla pojedynczych partnerów oraz małych i średnich firm, które chcą rozpocząć swój program i zarządzać nim

129$ /mies.
Nazwa pakietu

Ultimate

W pełni skalowalne oprogramowanie afiliacyjne dla średnich i dużych firm

249$ /mies.
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

Chcesz porównać nas z innymi programami?

Porównaj Post Affiliate Pro z naszą konkurencją poniżej i zobacz, dlaczego jesteśmy właściwym wyborem

  Related Articles to Alternatywa dla Awin
  Opinie pokazują, jak odnoszące sukcesy firmy wykorzystują produkty/usługi, aby się rozwijać. Zobacz, jak klienci usprawnili marketing afiliacyjny z Post Affiliate Pro.

  Nasi klienci mówią to najlepiej

  Oprogramowanie Post Affiliate Pro cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników. Wsparcie jest szybkie i profesjonalne, a funkcje i integracje są wybitne.

  Post Affiliate Pro umożliwia sprawdzenie raportów z wielu różnych ważnych wskaźników, które pomogą Ci odnieść sukces.

  Raportowanie

  Kampanie marketingowe z licznymi punktami styku przyciągają uwagę klientów. Banery i clickbait teasery są skutecznymi sposobami promocji produktów. Dodanie identyfikatorów do adresów URL pozwala śledzić efektywność kampanii afiliacyjnych. Raportowanie w marketingu afiliacyjnym jest kluczowe do zoptymalizowania budżetu i zarządzania działaniami partnerskimi.

  Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

  ×

  Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

  Jesteśmy dostępni w wielu terminach

  Umów się na rozmowę
  Start Free Trial