–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Oprogramowanie do zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Skutecznie zarządzaj swoimi programami afiliacyjnymi i partnerami w Post Affiliate Pro.

heroBanner img management
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge
logo-airhelp.svg
logo-eset.svg
logo-instabank.svg
logo-protonvpn.svg
logo-sumup.svg
logo-ticketeal.svg
Oprogramowanie zarządzania partnerami

Zarządzanie partnerami afiliacyjnymi

Zacznij pracę z Post Affiliate Pro i ulepsz swoje zarządzanie programami afiliacyjnymi, kampaniami afiliacyjnymi i wynikami partnerów z jednego wygodnego miejsca. Post Affiliate Pro oferuje wszystko, czego potrzebujesz – szeroki wybór funkcji premium, niezwykłą obsługę klienta, uczciwe ceny, dokładne śledzenie i wiele więcej. To potężne narzędzie, które może pomóc ci zarządzać wszystkim, czego potrzebujesz. Sprawdź nasze oprogramowanie do zarządzania partnerami afiliacyjnymi już dziś i doświadcz płynących z niego korzyści.

 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge
 • SourceForge Leader Winter 2022
Features from Post Affiliate Pro
Zarządzanie partnerami

Czym jest oprogramowanie do zarządzania partnerami afiliacyjnymi?

Oprogramowanie do zarządzania partnerami afiliacyjnymi pozwala na zarządzanie partnerami w sieci lub programie afiliacyjnym. Ale to nie wszystko – obsługuje też inne zadania takie jak zarządzanie i optymalizacja kampanii marketingu afiliacyjnego, zarządzanie strukturą prowizji, maksymalizacja zwrotu z inwestycji i więcej. Kierownicy programów wykorzystują platformy marketingu afiliacyjnego i zarządzania takie jak Post Affiliate Pro, aby upewnić się, że osiągają odpowiednie wyniki dla swoich firm online.

Proste, ale potężne

Korzyści płynące z naszego opgrogramowania do zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Wybór odpowiedniego oprogramowania do zarządzania partnerami afiliacyjnymi to ważna decyzja. Pozwól nam ją ułatwić i pokazać Ci, dlaczego najlepszym wyborem jest Post Affiliate Pro. Oferujemy najnowocześniejsze narzędzia do zarządzania programami afiliacyjnymi, ale to nie wszystko. Dostajesz też regularne aktualizacje, obsługę klienta 24/7, podstawowe funkcje zawarte w każdym planie i więcej. Rozejrzyj się i zobacz, jak możesz skorzystać z naszej platformy do zarządzania partnerami afiliacyjnymi.

The benefits of Post Affiliate Pro's affiliate management software​
The benefits of Post Affiliate Pro affiliate management software
Elastyczność i różnorodność funkcji
Ulepszony ranking SEO
Łatwa, szybka i darmowa konfiguracja
Darmowe wsparcie klienta 24/7
100% stabilności i śledzenia
Oprogramowanie w chmurze z darmowymi aktualizacjami
170+ gotowych do użycia integracji
Najwyżej oceniana platforma zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Najlepsze funkcje w jednej platformie
do zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Zarządzanie partnerami

Bezproblemowe zarządzanie partnerami

Zarządzanie programem afiliacyjnym i partnerami jest łatwe, gdy masz odpowiednie narzędzia. Monitoruj całą bazę danych partnerów, śledź pojedyncze kliknięcia i sprawdzaj współczynniki konwersji poszczególnych partnerów. Zarządzaj niestandardowymi nagrodami za wyniki lub z łatwością obsługuj dzielone prowizje. Post Affiliate Pro może pomóc ci zarządzać twoimi partnerami bez wysiłku.

Effortless affiliate management​ by Post Affiliate Pro
Easy affiliate program management​ by Post Affiliate Pro
Zarządzanie programami

Łatwe zarządzanie programem afiliacyjnym

Post Affiliate Pro oferuje liczne funkcje, które pomogą ci zarządzać programem afiliacyjnym w jednym łatwym w obsłudze interfejsie. Twórz kampanie afiliacyjne w kilka minut i zarządzaj nimi z jednej platformy. Nasze główne funkcje pomogą ci monitorować partnerów, podnosić współczynnik konwersji, zarządzać linkami oraz kliknięciami i znacznie więcej.

Dokładnie śledzenie

Dokładne śledzenie aktywności

Monitoruj wszystko, co dzieje się w twoich programach marketingu afiliacyjnego, w tym sprzedaż afiliacyjną, konwersje z linków afiliacyjnych, wyniki partnerów i więcej. Post Affiliate Pro zawiera świetne funkcje śledzenia, które pomogą ci mieć na oku wszystko, co istotne. Nasze funkcje wykrywania oszustw i metody śledzenia zapewniają zawsze dokładne wyniki.

Precise activity tracking​ by Post Affiliate Pro
Reliable commission management​ by Post Affiliate Pro
Zarządzanie prowizjami

Niezawodne zarządzanie prowizjami

Zarządzanie prowizjami jest ważną częścią zarządzania programami afiliacyjnymi. Dlatego Post Affiliate Pro oferuje niezawodne i łatwe sposoby na zarządzanie prowizjami. Nasz szeroki wybór funkcji obejmuje dzielenie prowizji, grupy prowizji, prowizje wielopoziomowe i inne opcje. Bez wysiłku kontroluj swoją strukturę prowizji na każdym kroku.

Poznaj nasze oprogramowanie zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Zobacz, jak wygląda praca z Post Affiliate Pro i przekonaj się, jak wykorzystać go do lepszego zarządzania, kontrolowania i rozwijania Twojego biznesu marketingu afiliacyjnego.

All-purpose affiliate software​ by Post Affiliate Pro
Elastyczne rozwiązanie

Kompleksowe oprogramowanie zarządzania partnerami afiliacyjnymi

Post Affiliate Pro potrafi znacznie więcej niż zarządzanie partnerami. Użyj go jako oprogramowanie do monitorowania afiliacji, wykorzystaj narzędzia do marketingu afiliacyjnego, a nawet stwórz sieć afiliacyjną z odpowiednim planem. Nasze główne funkcje obejmują wnioski w czasie rzeczywistym, analitykę i raporty, jak również opcje automatyzacji – a wszystko w jednym intuicyjnym panelu. Odkryj możliwości Post Affiliate Pro już dziś i zobacz wszystkie możliwe przypadki użycia.

Dlaczego warto zacząć zarządzać partnerami afiliacyjnymi?

Zadbaj o bezpieczeństwo

Zatroszcz się o przyszłość swojej firmy

Marketing afiliacyjny zyskuje popularność z każdym rokiem i coraz więcej firm dołącza do fali sukcesu. Zatroszcz się o przyszłość swojej firmy oraz marketingu i nieustannie się rozwijaj z odpowiednim podejściem do zarządzania partnerami. Marketing afiliacyjny co roku rośnie o przynajmniej 10%, dzięki czemu to świetna inwestycja dla większości firm.

 • Zadbaj o bezpieczeństwo dzięki skutecznemu i popularnemu typowi marketingu
 • Zabezpiecz się na przyszłość i rozwijaj swój biznes z każdym rokiem
Zarządzanie partnerami afiliacyjnymi

10%

Wydatki na marketing afiliacyjny rosną o 10% z każdym rokiem

Wydatki na marketing afiliacyjny notują regularny, 10-procentowy wzrost każdego roku, zwiększając jego wartość

Lepszy marketing

Popraw swój marketing

Czy wiesz, że aż 15% przychodów w branży mediów cyfrowych pochodzi z marketingu afiliacyjnego? Ta liczba to niezwykły wyczyn, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoki zwrot z inwestycji i niskie ryzyko, które pociąga za sobą marketing afiliacyjny. Zacznij już dziś i zajmij się prawidłowym zarządzaniem afiliacją, by zwiększyć swoje szanse na dokonanie sprzedaży i zdobycie należnych przychodów.

 • Zarabiaj więcej z taktyką marketingową o wysokim zwrocie z inwestycji i niskim ryzyku
 • Popraw swój marketing online ze świetnym zarządzaniem afiliacją
Zarządzanie partnerami afiliacyjnymi

15%

przychodów pochodzi z marketingu afiliacyjnego

Duża część przychodów w branży mediów cyfrowych pochodzi ze sprzedaży i marketingu afiliacyjnego

 

Zyskaj popularność

Zwiększ widoczność

Zmiany w zachowaniach klientów, takich jak decyzje zakupowe, mają duży związek z rekomendacjami i treściami online. Większość kupujących odwiedza strony niezajmujące się sprzedażą detaliczną przed dokonaniem zakupu. Dzięki marketingowi afiliacyjnemu i prawidłowemu zarządzaniu afiliacją Twoje produkty mogą stać się czołowymi zawodnikami na całym świecie.

 • Popraw swoją widoczność online poprzez skuteczny marketing
 • Zwiększ szanse na dokonanie sprzedaży
Zarządzanie partnerami afiliacyjnymi

74%

kupujących odwiedza strony niezajmujące się sprzedażą detaliczną przed dokonaniem zakupu

Większość kupujących odwiedza inne strony przed odwiedzeniem sklepu internetowego w celu dokonania zakupu

Sprawdź, co myślą o nas nasi klienci

 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.
Sprzedawca

Wybierz spośród naszych planów cenowych

Uzyskaj dostęp do pełnego zestawu narzędzi Post Affiliate Pro, naszego intuicyjnego interfejsu, obsługi klienta 24/7 i więcej w przystępnej cenie. Przyjrzyj się naszym planom cenowym i wybierz najlepszą opcję dla swojej firmy.

pro_pricing icon.svg

Program afiliacyjny

Pro

Najlepszy do stworzenia prostego programu afiliacyjnego dla Twojej firmy.

129$miesięcznie

Ultimate

Idealny do tworzenia bardziej rozbudowanych programów partnerskich.

Najpopularniejszy

249$miesięcznie

network_pricing icon.svg

Sieć afiliacyjna

Network

Dla tych, którzy chcą zbudować sieć afiliacyjną.

599$miesięcznie

Related Articles to Zarządzanie partnerami afiliacyjnymi
Partnerzy SEO, czyli partnerzy sieci wyszukiwania, pomagają Ci polepszyć ranking twojej strony internetowej na stronie wyników wyszukiwania.

Partnerzy SEO

Partnerzy SEO angażują się w optymalizację pod kątem wyszukiwarek i poprawę rankingów witryn. Mogą modyfikować kod strony internetowej.

Raporty na temat najlepszych odsyłających URL łatwo identyfikują najlepiej konwertujące źródła ruchu i poprawiają Twoją strategię marketingową, dzięki czemu możesz rozpocząć ukierunkowane kampanie marketingowe.

Raporty na temat najlepszych odsyłających URL

Raporty najlepszych odsyłających URL w Post Affiliate Pro pozwalają śledzić i analizować działania w marketingu afiliacyjnym, informując o skutecznych kanałach marketingowych i treściach generujących ruch i sprzedaże poprzez śledzenie URL. To narzędzie do optymalizacji linków partnerskich i zwiększenia konwersji.

Post Affiliate Pro pozwala ci na tworzenie niestandardowych kodów śledzenia afiliacji. Dowiedz się więcej na ich temat i poznaj korzyści, jakie przynoszą.

Niestandardowy kod śledzenia afiliacji

Niestandardowe kody śledzenia afiliacji w Post Affiliate Pro pozwalają partnerom śledzić sprzedaż we własnych systemach, co umożliwia monitorowanie wyników kampanii afiliacyjnych. Funkcja ta jest przydatna dla partnerów, którzy sprzedają produkty z różnych programów afiliacyjnych, a także dla sprzedawców, którzy chcą zapewnić skuteczne śledzenie sprzedaży. Ostrzeżenie: Kody śledzenia afiliacji mogą uszkodzić stronę z podziękowaniem - zastanów się uważnie przed zatwierdzeniem. Uwaga: Niektóre opcje wymagają użycia wersji JavaScript kodu śledzenia sprzedaży na stronie z podziękowaniem.

Istnieje wiele typów przekierowań, takich jak przekierowania 301, przekierowania 302 czy przekierowania meta refresh. Dowiedz się o nich więcej w tym artykule.

Przekierowanie

Odkryj potęgę oprogramowania afiliacyjnego z Post Affiliate Pro! Skutecznie przekierowuj użytkowników na inne strony internetowe i zwiększaj zyski. Dowiedz się o różnych rodzajach przekierowań i ich wpływie na SEO. Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej i konsultacji.

Czy w Post Affiliate Pro możesz korzystać z modelu rozliczeń za reklamy CPC? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, jak go używać i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

CPC

Affiliate Manager w Cult Beauty PlCult Beauty umożliwia śledzenie raportów z wielu ważnych wskaźników. Model CPC pozwala partnerom zarabiać za kliknięcia reklamowe. Post Affiliate Pro pomaga w śledzeniu kliknięć i generowaniu raportów.

Lokowanie pozwala na umieszczenie swojej reklamy na konkretnej stronie internetowej. Jednak niektóre strony, jak na przykład Facebook, nie zezwalają na lokowanie reklam.

Lokowanie reklamy

Platforma Post Affiliate Pro umożliwia lokowanie reklamy poprzez tworzenie subdomen i umieszczanie reklam na konkretnych stronach internetowych. Użytkownicy mogą także uzyskać informacje na temat tworzenia panelu w Post Affiliate Pro oraz umówić się na konsultację. Strona udostępnia dane kontaktowe do działu sprzedaży i wsparcia.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę
Start Free Trial