–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Alternatywa dla CJ Affiliate

Szukasz alternatywy dla
CJ Affiliate?

Dowiedz się, dlaczego Post Affiliate Pro jest najlepszą alternatywą CJ Affiliate na rynku.

 • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Wsparcie klienta 24/7    
network_animation
Awards Header
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge

Masz dość CJ Affiliate?

Naszym celem nie jest przedstawienie CJ Affiliate, kiedyś Commission Junction, w złym świetle. Oprogramowania używa wielu zadowolonych klientów. Mimo tego jest powód, dla którego szukasz alternatywy dla CJ Affiliate. Czy interfejs użytkownika nie spełnił Twoich oczekiwań? Może zawiodły Cię niektóre aspekty oprogramowania. Jeśli szukasz czegoś innego, weź pod uwagę Post Affiliate Pro.

Celem tego artykułu jest pomoc w zadecydowaniu, czy nasze rozwiązanie to odpowiednia opcja dla Ciebie.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo

Alternatywa CJ Affiliate, która Cię nie zawiedzie

satisfied customer

Nauka i wsparcie

Możliwości nauki i wsparcie odgrywają ważną rolę w wyborze odpowiedniej alternatywy dla CJ Affiliate. Post Affiliate Pro oferuje darmową akademię dla tych, którzy chcą nauczyć się więcej o marketingu afiliacyjnym. Zapewnia wiele informacji, w tym na temat różnic między programami a sieciami afiliacyjnymi, zaawansowanych sposobach na zarabianie jako marketer afiliacyjny, o tym, jak podatki wpływają na firmy w różnych krajach oraz o sygnałach ostrzegawczych, na które trzeba uważać podczas kampanii.

Jeśli nadal chcesz dowiedzieć się więcej o naszym oprogramowaniu, możesz sprawdzić nasze filmiki i webinaria, które pomogą Ci zrozumieć to, jak działa system i jak łatwo zacząć z niego korzystać. Możesz skorzystać z darmowego, 30-dniowego okresu próbnego i prezentacji oprogramowania przeprowadzonej przez nasz zespół obsługi klienta, dostępny 24/7. Możesz skontaktować się z nimi poprzez czat na żywo, e-mail lub telefon.

Marketing wielopoziomowy

Z Post Affiliate Pro otrzymujesz funkcje marketingu wielopoziomowego, jakich nie oferuje żadne inne oprogramowanie. Pozwalają one biznesom e-commerce docierać do szerszego grona odbiorców. W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań ta alternatywa dla CJ Affiliate pozwala partnerom na pracę ze swoimi podpartnerami. Możliwe jest utworzenie aż 100 poziomów marketingu afiliacyjnego oraz dodatkowych partnerstw marketingowych z tą strategią marketingu wielopoziomowego!

Dzięki drzewkom afiliacyjnym sprzedawcy mogą dostosować parametry prowizji na podstawie wyników partnerów, dając im większą kontrolę nad ich programami. To bardzo przydatna funkcja dla firm e-commerce, których produkty można promować na wielu różnych platformach, jak na przykład Facebook i Twitter. Dostępny jest szereg opcji śledzenia i raportowania oraz możliwość zobaczenia kliknięć, leadów i konwersji.

manage affiliates
Tracking cookies in Post Affiliate Pro

Doskonałe śledzenie

Możliwości śledzenia oprogramowań do zarządzania programami partnerskimi różnią się w zależności od rozwiązania, ale Post Affiliate Pro jest idealną alternatywą dla CJ Affiliate. Z naszymi opcjami śledzenia możesz dokładnie monitorować wyniki Twojego programu partnerskiego, skutkując wyższym zwrotem z inwestycji. Wydawanie mniej na reklamy pozwala Ci zarabiać więcej.

Przy użyciu tej alternatywy CJ Affiliate właściciele firm mogą analizować różne wskaźniki, aby dowiedzieć się, które z ich reklam są najskuteczniejsze. Na przykład, narzędzie do śledzenia lokalizacji geograficznej pozwala na identyfikowanie interakcji według lokalizacji. Z kolei śledzenie urządzeń pozwala określić, z których urządzeń kupujący korzystają podczas swojej podróży klienta. Pikselowe śledzenie konwersji, śledzenie bez ciasteczek, śledzenie linków afiliacyjnych – to wszystko znajdziesz w Post Affiliate Pro.

Wypróbuj nasz 30-dniowy, darmowy okres próbny bez żadnego ryzyka lub poproś jednego z agentów obsługi klienta o demo, żeby zobaczyć nasze oprogramowanie w akcji.

Niestandardowe opcje prowizji

Opcje prowizji są kluczowe dla działania programu marketingu afiliacyjnego. Post Affiliate Pro pomaga Ci zarządzać programem afiliacyjnym i zwiększać sprzedaż afiliacyjną, oferując szereg opcji prowizji. Zapewniaj maksymalną możliwą elastyczność stawek prowizji afiliacyjnej. Wybieraj typy prowizji, takie jak procent od przychodu, prowizja o stałej stawce, prowizja cykliczna czy wielopoziomowa.

Ci, którzy prowadzą bardziej rozbudowane kampanie, mogą wykorzystać Post Affiliate Pro, aby ustawić stawki prowizji zawierające dzielone prowizje, wypłacane wszystkim partnerom, którzy przyczynili się do sprzedaży, prowizje o wynagrodzeniu zmniejszającym się z czasem dla przesyconych kampanii oraz międzyplatformowe prowizje dla partnerów, gdy kupujący zmieniają platformy. Dzięki tym opcjom prowizji partnerzy mogą cieszyć się elastycznością i większym wyborem opcji wynagrodzenia.

commissions post affiliate pro

Powody, dla których firmy przechodzą na Post Affiliate Pro

Obsługa klienta

Post Affiliate Pro oferuje bezkonkurencyjną obsługę klienta. Jesteśmy dostępni przez telefon, e-mail lub czat na żywo.

Znaczący zwrot z inwestycji

Niska miesięczna opłata i mnóstwo funkcji gwarantuje zwrot z inwestycji.

1-miesięczny, darmowy okres próbny

Wypróbuj przez 30 dni. Darmowa konfiguracja i brak dodatkowych opłat za pomoc z integracjami.

Dlaczego Post Affiliate Pro?

Kilka uznanych stron internetowych poleca Post Affiliate Pro jako oprogramowanie do obsługi sieci afiliacyjnej z najwyższej półki. Śledzenie partnerów, generowanie raportów, śledzenie kuponów, materiały marketingowe i graficzne, szablony linków dla partnerów oraz świetne wtyczki – to wszystko jest częścią oprogramowania. Co więcej, Post Affiliate Pro pomaga firmom zwiększać przychody, oferując nieograniczoną ilość partnerów i kampanii. Każdy plan zawiera funkcje zapobiegania oszustwom i wykrywania oszustw, zapewniając bezpieczeństwo twoich działań marketingowych.

Z Post Affiliate Pro nie musisz martwić się, że przeoczysz jakąś sprzedaż, bo to elastyczne rozwiązanie, którego można używać na różnych urządzeniach. Rozpocznij jak najszybciej, kontaktując się z naszym zespołem obsług klienta. Skorzystaj z darmowego okresu próbnego Post Affiliate Pro i sprawdź, czy to lepszy wybór niż CJ Affiliate.

Nazwa pakietu

Pro

Idealny dla pojedynczych partnerów oraz małych i średnich firm, które chcą rozpocząć swój program i zarządzać nim

129$ /mies.
Nazwa pakietu

Ultimate

W pełni skalowalne oprogramowanie afiliacyjne dla średnich i dużych firm

249$ /mies.
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

Chcesz porównać nas z innymi programami?

Porównaj Post Affiliate Pro z naszą konkurencją poniżej i zobacz, dlaczego jesteśmy właściwym wyborem

  Related Articles to Alternatywa dla CJ Affiliate
  Post Affiliate Pro traktuje cyberbezpieczeństwo bardzo poważnie. Dowiedz się, jakie środki bezpieczeństwa podejmujemy, by chronić Twoje dane przed hakerami.

  Bezpieczeństwo

  Raportowanie Post Affiliate Pro umożliwia sprawdzenie ważnych wskaźników. Funkcje bezpieczeństwa w Post Affiliate Pro zapewniają ochronę danych przed cyberatakami. Produkty są dostępne dla różnych rodzajów firm i osób.

  Partnerzy SEO, czyli partnerzy sieci wyszukiwania, pomagają Ci polepszyć ranking twojej strony internetowej na stronie wyników wyszukiwania.

  Partnerzy SEO

  Partnerzy SEO angażują się w optymalizację pod kątem wyszukiwarek i poprawę rankingów witryn. Mogą modyfikować kod strony internetowej.

  Zarobki rezydualne to rodzaj marketingu afiliacyjnego, w którym agenci mogą zarobić nie tylko na pierwszej sprzedaży. Dowiedz się więcej w tym artykule.

  Zarobki rezydualne

  Post Affiliate Pro to kompleksowe narzędzie do zarządzania programami partnerskimi, oferujące integracje, wsparcie oraz możliwość generowania zarobków rezydualnych. Umów się na rozmowę, aby dowiedzieć się, jak może to przynieść korzyści Twojej firmie.

  Aktualizuj i płać na bieżąco. Bez umów. Brak opłat instalacyjnych. Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie. Porównaj plany i wybierz najlepszy dla siebie.

  Post Affiliate Pro Cennik

  Post Affiliate Pro oferuje szeroki zakres funkcji, takich jak obsługa wielojęzyczna, harmonogram kampanii, narzucona struktura, automatyczne usuwanie partnerów, menedżer dożywotnich poleceń i wiele innych. Oprogramowanie to umożliwia dostosowanie interfejsu użytkownika, zapewnia integracje z wieloma wtyczkami i oferuje zaawansowane raportowanie.

  Post Affiliate Pro pozwala na prowadzenie marketingu afiliacyjnego bez zbędnych formalności i komplikacji. Wybierz jeden z trzech płatnych planów i zacznij się doskonalić.

  Alternatywa Refersion ? Pozwól, że Cię obsłużymy.

  Effective marketing strategies can help businesses reach their target audience and increase sales. By utilizing various tools and techniques, companies can promote their products or services and create a strong brand presence.

  Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

  ×

  Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

  Jesteśmy dostępni w wielu terminach

  Umów się na rozmowę
  Start Free Trial