–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Alternatywa dla ClickMeter

Potrzebujesz alternatywy ClickMeter?

Przekonaj się, dlaczego Post Affiliate Pro jest najlepszą alternatywą dla ClickMeter na rynku.

 • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Wsparcie klienta 24/7    
network_animation
Awards Header
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge

Masz dość ClickMeter?

Marketing afiliacyjny nigdy nie był tak łatwy, jak z Post Affiliate Pro. Inne rozwiązanie dla zarządzania partnerami może okazać się lepszą alternatywą ClickMater.

Potężne funkcje i integracje Post Affiliate Pro poprawią Twój przepływ pracy, pomogą Twoim partnerom i zwiększą Twój zwrot z inwestycji. Skorzystaj z naszego darmowego, 30-dniowego okresu próbnego. Nie wymagamy karty kredytowej.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo

Kompleksowa alternatywa dla ClickMeter

services installation

Automatyzacja

Automatyzacja pracy ułatwia życie i pozwala skupić się na ważniejszych rzeczach. Post Affiliate Pro jest doskonałą alternatywą dla ClickMeter, która pozwala automatyzować niemal wszystkie działania wykonywane w oprogramowaniu. Poza zaoszczędzeniem czasu i pieniędzy te automatyzacje zwiększą też zadowolenie Twoich klientów. Jest wiele sposobów na zautomatyzowanie Twojej firmy przy użyciu naszych narzędzi do automatyzacji, w tym prowizje, automatyczne odpowiedzi, newslettery, aktualizacje systemu i ankiety.

Właściciele firm mogą nawet automatyzować wiadomości e-mail do klientów. Darmowe szablony są dostępne na naszej stronie. A Ci, którzy dokładnie wiedzą, jakich KPI potrzebują dla skutecznej kampanii online, mogą zautomatyzować też raporty na temat kampanii. Jeśli masz pomysł na coś, co można by zautomatyzować, podziel się tym z naszym zespołem wsparcia. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by to urzeczywistnić.

Marketing wielopoziomowy

Istnieje wiele alternatyw dla ClickMeter, jednak Post Affiliate Pro wyróżnia się dzięki swoim możliwościom marketingu wielopoziomowego. Daj swoim partnerom szansę na pracowanie z Tobą. Celem marketingu wielopoziomowego jest zachęcenie partnerów do reklamowania i sprzedawania Twoich produktów oraz usług klientom i rekrutowania nowych partnerów. Osoba rekrutująca otrzymuje wtedy prowizje za własne sprzedaże oraz za sprzedaż dokonaną poprzez zrekrutowanego partnera.

Istnieją różne struktury prowizji dostępne dla właścicieli firm, od stałych prowizji po spersonalizowane struktury prowizji, w zależności od złożoności drzewka afiliacyjnego. Jeśli użytkownik chce bliżej monitorować swoich partnerów, by zapewnić sukces, może też wykorzystać funkcję Forced Matrix, która ogranicza liczbę podpartnerów, jaką jeden partner może zrekrutować.

satisfied customer
target and cart

Generowanie leadów

Wszyscy właściciele firm zgodziliby się, że utrzymanie klienta jest kluczowe dla ich sukcesu. Nie chcesz, by dokonali tylko jednorazowego zakupu. Chcesz budować długotrwałe relacje. Chcesz platformy e-commerce, która zachęca lojalnych klientów do wielokrotnych zakupów. Post Affiliate Pro pomaga Ci to osiągnąć, zapewniając szczegółowe raporty na temat kampanii afiliacyjnych, zaawansowane śledzenie i niezwykłe funkcje. Ta alternatywa dla ClickMeter, zaprojektowana z myślą o wszystkich firmach, małych i dużych, oferuje popularne narzędzia, które pomogą Ci zaangażować odwiedzających i generować leady.

Zaawansowana segmentacja zapewnia więcej kliknięć. Twórz zachęcające banery z reklamami, które można zintegrować z niemal każdą platformą dla Twojego biznesu e-commerce. Kody kuponów można dostosować dla każdego partnera, żeby zapewnić zaawansowane śledzenie kliknięć. Jest też dostępny szeroki wybór szablonów wiadomości e-mail, w tym wiadomości dla list e-mailowych, partnerów, newslettery, bony podarunkowe i powiadomienia e-mail. Wszystkie funkcje niezbędne do odnoszenia sukcesów zostały zebrane w jednym pakiecie oprogramowania. Raporty można rozbijać na 100 poziomów podpartnerów, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat aktywności i wyników partnerów. Ta zaawansowana funkcja zachęca partnerów do cięższej pracy za rzecz Twojej firmy w celu podniesienia swoich zarobków.

Sprawdza się we wszystkich firmach

Nieważne, jak duża czy mała jest Twoja firma – Post Affiliate Pro to idealne rozwiązanie. Możesz mieć tylu partnerów, ilu chcesz, co pozwala na podejmowanie ryzyka w kampaniach marketingu cyfrowego. W miarę rozwoju swojej firmy potrzebujesz większej ilości partnerów, by osiągać swoje cele. Post Affiliate Pro dotrzyma Ci kroku.

Program Post Affiliate Pro to coś więcej niż standardowy marketing afiliacyjny. Raporty w czasie rzeczywistym pozwalają na modyfikowanie kampanii na bieżąco. Obsługa wielu urządzeń pozwala na maksymalizowane sprzedaży, gdziekolwiek jesteś. Co więcej, popularne funkcje, takie jak geotargetowanie, dzielenie komisji oraz integracje sprawiają, że programy afiliacyjne są bardziej wydajne i skuteczne.

manage affiliates

Powody, dla których firmy przechodzą na Post Affiliate Pro

Przejrzyste zasady

Darmowy, 30-dniowy okres próbny bez umów i żadnych dodatkowych opłat po rozpoczęciu.

Obsługa klienta

Nasz zespół jest dostępny na każdej platformie. Skontaktuj się z nim, żeby rozpocząć.

Ochrona przed oszustwami

Chroń swój kapitał i swoją firmę. Możesz liczyć na naszą pomoc.

ClickMeter kontra Post Affiliate Pro w pigułce

Post Affiliate Pro vs ClickMeter compariton on Capterra review portal

Dlaczego Post Affiliate Pro?

Oprogramowanie afiliacyjne, które jest proste w instalacji i użyciu oraz oferuje świetne funkcje i niezawodną obsługę klienta, jest kluczowe dla firmy w branży marketingu afiliacyjnego. Dlatego właśnie tylu właścicieli firm używa Post Affiliate Pro do prowadzenia kampanii marketingu afiliacyjnego. Nasze rozwiązanie jest wybierane częściej niż cała konkurencja razem wzięta.

Poza materiałami promocyjnymi, zasobami wizualnymi, kodami kuponów, konfigurowalnymi szablonami wiadomości e-mail, linkami afiliacyjnymi i opcjami wtyczek oprogramowanie zapewnia też śledzenie partnerów, geośledzenie i śledzenie urządzeń. Nie ma limitów kampanii czy partnerów, co pozwala firmom zwiększać sprzedaż bez obaw o żadne dodatkowe  koszty.

Z naszym wszechstronnym i dostępnym na smartfony oprogramowaniem już nigdy nie przegapisz żadnej sprzedaży. Zacznij szybko z pomocą naszego zespołu obsługi klienta. Możesz wypróbować Post Affiliate Pro za darmo, aby przekonać się, czy jest lepszą alternatywą dla ClickMeter.

Nazwa pakietu

Pro

Idealny dla pojedynczych partnerów oraz małych i średnich firm, które chcą rozpocząć swój program i zarządzać nim

129$ /mies.
Nazwa pakietu

Ultimate

W pełni skalowalne oprogramowanie afiliacyjne dla średnich i dużych firm

249$ /mies.
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

Chcesz porównać nas z innym oprogramowaniem?

Porównaj Post Affiliate Pro z naszą konkurencją poniżej i zobacz, dlaczego jesteśmy dobrym wyborem

  Related Articles to Alternatywa dla ClickMeter
  Program partnerski Cult Beauty oferuje szeroką gamę funkcji i integracji, w tym aplikacje mobilne. Dzięki wsparciu, bazie wiedzy i dziennikowi zmian, firma zapewnia kompleksową obsługę klienta. Program ten jest popularny wśród partnerów i ma wysokie oceny.

  Cult Beauty

  Program partnerski Cult Beauty oferuje szeroką gamę funkcji i integracji, w tym aplikacje mobilne. Dzięki wsparciu, bazie wiedzy i dziennikowi zmian, firma zapewnia kompleksową obsługę klienta. Program ten jest popularny wśród partnerów i ma wysokie oceny.

  You will be
  in Good Hands!

  Join our community of happy clients and provide excellent customer support with Post Affiliate Pro.

  Book a consult

  Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

  ×

  Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

  Jesteśmy dostępni w wielu terminach

  Umów się na rozmowę
  Start Free Trial