–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Opinie

Nasi klienci
mówią to najlepiej

Dowiedz się, dlaczego jesteśmy numerem #1 na rynku wśród systemów zarządzania programem partnerskim.

 • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Obsługa klienta 24/7    
 • ✓ Karta kredytowa nie jest wymagana    
 • ✓ Anuluj w dowolnym momencie

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z pomocy technicznej, która jest zawsze wyjątkowa.

RebelBetting, Simon Renstrom
industry_woman_bg
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge

500M

Wypłaconych prowizji

123

Państw użytkowników

100M

Partnerów

 • Karen Peterson

  Simply Fun Families

  karen-peterson

  Ci ludzie oferują całodobowy czat na żywo z bardzo wykwalifikowanymi technikami, a także wsparcie telefoniczne, kiedy nie mogę przedstawić moich pytań w formie pisemnej. Są niezwykle cierpliwi, dokładni i ufam im, że pomogą mi w każdej sytuacji, którą napotkam podczas tworzenia mojego programu partnerskiego.

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie, kiedy zaczynałam pracę z ich systemem. Ich oprogramowanie do śledzenia marketingu afiliacyjnego wciąż zadziwia mnie tym, jak łatwo się z nim pracuje. Polecam je z ręką na sercu.

  +
 • Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  brian-greenberg

  Spojrzałem i wypróbowałem kilka usług oprogramowania partnerskiego i Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji. Chciałem skonfigurować kilka działań w różnych kwotach płatności, aby zapłacić partnerom za wypełnienie określonych zadań na naszej stronie internetowej. Co więcej, opcje korzyści dla linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z działania PAP i gorąco polecam je.

  +
 • Rick Slot

  Slotozilla

  rick-slot

  Przez długi czas w mojej karierze zawodowej istniały tylko dwa przypadki wyjątkowej pomocy B2B i z przyjemnością stwierdzam, że Post Affiliate Pro trafił na tę listę zarówno z ich oprogramowaniem, jak i wsparciem. Post Affiliate Pro wydaje się mieć model, który można nazwać misją lub wizją i jego się trzymają.

  Model, który działa i pozostaje zapamiętany w umysłach niezliczonych zadowolonych partnerów i klientów, z którymi Quality Unit wchodzi w interakcje. Ci ludzie robią naprawdę coś wyjątkowego. Znalezienie tego czegoś i trzymanie się tego będzie wznosić ich biznes na wyżyny.

  Cieszyłem się z pracy z naszą siecią afiliacyjną poprzez Post Affiliate Pro. Uznałem, że jest to jeden z najlepszych programów do śledzenia afiliacji w oparciu o moje badania i chętnie rozpowszechnię moje zalecenia dalej.

  +
 • Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  chris-mastergeorge

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.

  +
 • Asle Skarpengland

  Findex

  asle-skarpengland

  Od wielu lat używamy Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i Live Agent firmy Quality Unit. Produkty te pomogły nam zbudować nasz biznes, po prostu dlatego, że są tak niezawodne i elastyczne. Możemy nawet wspierać klientów w kilku krajach i językach. Wsparcie jest tam, gdzie Quality Unit: ultraszybka reakcja i odpowiednia pomoc.
  Mamy nadzieję, że nasi konkurenci nie znają jeszcze produktów Quality Unit.

  +
 • Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  eli-pedelty

  Quality Unit posiada jeden z najbardziej pomocnych i kompetentnych zespołów wsparcia w Internecie. W ciągu moich 4 lat pracy w marketingu internetowym natknąłem się tylko na kilka firm online, w których czułem, że wsparcie online jest w 100% poświęcone mojemu sukcesowi z ich produktami. Ta krótka lista firm online to Google Analytics, Microsoft AdCenter i Quality Unit. 

  Zespół wsparcia Quality Unit pomagał mi przez 6 dni z rzędu rozwiązać problem z kodowaniem, który był bezpośrednio związany z moją stroną. Ten szczególny problem wstrzymywał uruchomienie mojego programu partnerskiego, a nawet jeśli oprogramowanie Post Affiliate Pro, które kupiłem od Quality Unit, działało doskonale, ich zespół wsparcia poświęcił czas – każdego dnia, przez prawie tydzień – aby pomóc mi rozwiązać problem, który mnie ograniczał. 

  Z mojego doświadczenia wynika, że zakup Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjąłem. Jako certyfikowany menedżer programu partnerskiego, gorąco polecam wybór Post Affiliate Pro jako oprogramowania do zarządzania dla każdego, kto planuje uruchomienie skalowalnego, dochodowego programu partnerskiego. Nie otrzymujesz tylko najwyższej klasy oprogramowania do zarządzania… otrzymujesz również całodobowe wsparcie na wezwanie, które sprawia, że instalacja i korzystanie z tego oprogramowania jest tak łatwe.

  +

Jesteśmy pod szczególnym wrażeniem
wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.

RebelBetting, Simon Renstrom

 • Iris Mack

  MathQED

  iris mack

  Po dokładnych badaniach różnych platform do śledzenia afiliacji, moi koledzy i ja zdecydowaliśmy się na wykorzystanie Post Affiliate Pro. Dlaczego? Cóż, uważamy, że oprogramowanie Post Affiliate Pro jest bardzo przyjazny dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, które musimy posiadać w MathQED. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo krótkim czasie. Zespół MathQED jest naprawdę zadowolony z Post Affiliate Pro!

  +
 • Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Andrei Knight

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczna lista kontrolna prowadzi Cię przez wszystkie kroki, a przycisk “live chat” jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy.  Wsparcie jest drugie w kolejności, z szybkim czasem reakcji i odpowiedziami, które są naprawdę pomocne.  Sprawdzili nawet, czy nasze uruchomienie przebiegło prawidłowo, aby dowiedzieć się, czy mogą być pomocni w przyszłości.

  Wow – firma z prawdziwą 5-gwiazdkową obsługą, taką, do jakiej dążymy we własnej firmie.  Dziękuję.

  +
 • Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Henk Jan Bergevoet

  Praca z Quality Unit to wielka przyjemność, wsparcie na żywo jest doskonałe. Zawsze starają się pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Działamy w sektorze wynajmu domów wakacyjnych i korzystamy z Post Affiliate Pro oraz oprogramowania do obsługi na żywo (LiveAgent) i jest to absolutnie świetne rozwiązanie. To inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego, które pomaga nam zapewnić najlepszą obsługę naszych partnerów i klientów.

  Wielkie dzięki za wspaniały rozwój!

  +
 • Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Philipp Zurawski copy

  Jeszcze przed instalacją Post Affiliate Pro przekonał nas doskonałym i szybkim wsparciem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zastosowanie modelu “Licencje do pobrania”. Wymagany program został zainstalowany na naszych serwerach w ciągu kilku minut. Opcje ustawień i konfiguracji nie pozostawiają żadnych niespełnionych życzeń. A choćby i było inaczej, to można wygodnie uzyskać dostęp do bogatego portfolio dodatkowych wtyczek i rozszerzeń dla PAP.

  W przypadku trudności, wsparcie PAP jest tuż przy Tobie. Raz, gdy mieliśmy problem z wypłatą dla naszych partnerów biznesowych (z powodu nieprawidłowego ustawienia serwera), otrzymaliśmy bardzo profesjonalną i jednoznaczną odpowiedź w ciągu kilku godzin. Zarówno my, jak i nasi zarejestrowani partnerzy jesteśmy zadowoleni z korzystania z PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.

  +
 • Steven Aitchison

  CYTguides

  Steven Aitchison

  Używam Post Affiliate Pro od roku i stwierdziłem, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Na wszelkie problemy i pytania, które miałem, odpowiadano w ciągu 2 minut za pomocą czatu na żywo. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

  +
 • Timothy Weichman

  Life of Learning Foundation

  Timothy Weichman copy

  Funkcje i projekt Post Affiliate Pro są wybitne. A ich wsparcie 24x7x365 jest również niesamowite. Przez ponad 10 lat byliśmy klientami jednego z największych dostawców oprogramowania partnerskiego. Teraz, gdy dokonaliśmy przejścia do Post Affiliate Pro, wypominamy sobie, że nie zrobiliśmy tego wcześniej. Gdybyśmy poszli z Post Affiliate Pro od samego początku, zaoszczędzilibyśmy ponad 90% naszych kosztów licencyjnych. Co za niesamowita wartość. Dziękuję Post Affiliate Pro!

  +
Related Articles to Opinie
Raporty na temat najlepszych odsyłających URL łatwo identyfikują najlepiej konwertujące źródła ruchu i poprawiają Twoją strategię marketingową, dzięki czemu możesz rozpocząć ukierunkowane kampanie marketingowe.

Raporty na temat najlepszych odsyłających URL

Raporty najlepszych odsyłających URL w Post Affiliate Pro pozwalają śledzić i analizować działania w marketingu afiliacyjnym, informując o skutecznych kanałach marketingowych i treściach generujących ruch i sprzedaże poprzez śledzenie URL. To narzędzie do optymalizacji linków partnerskich i zwiększenia konwersji.

Marketing efektywnościowy (performance marketing) nagradza agentów za ich ciężką pracę, co jest świetnym sposobem na poprawę ich wyników.

Marketing efektywnościowy (performance marketing)

Marketing efektywnościowy (performance marketing) to forma marketingu afiliacyjnego, w której płacisz agentom za efekty ich pracy. To świetny sposób na zmotywowanie ich do osiągania lepszych wyników, wynagradzając ich za ciężką pracę.

Post Affiliate Pro pozwala ci na tworzenie niestandardowych kodów śledzenia afiliacji. Dowiedz się więcej na ich temat i poznaj korzyści, jakie przynoszą.

Niestandardowy kod śledzenia afiliacji

Niestandardowe kody śledzenia afiliacji w Post Affiliate Pro pozwalają partnerom śledzić sprzedaż we własnych systemach, co umożliwia monitorowanie wyników kampanii afiliacyjnych. Funkcja ta jest przydatna dla partnerów, którzy sprzedają produkty z różnych programów afiliacyjnych, a także dla sprzedawców, którzy chcą zapewnić skuteczne śledzenie sprzedaży. Ostrzeżenie: Kody śledzenia afiliacji mogą uszkodzić stronę z podziękowaniem - zastanów się uważnie przed zatwierdzeniem. Uwaga: Niektóre opcje wymagają użycia wersji JavaScript kodu śledzenia sprzedaży na stronie z podziękowaniem.

Istnieje wiele typów przekierowań, takich jak przekierowania 301, przekierowania 302 czy przekierowania meta refresh. Dowiedz się o nich więcej w tym artykule.

Przekierowanie

Odkryj potęgę oprogramowania afiliacyjnego z Post Affiliate Pro! Skutecznie przekierowuj użytkowników na inne strony internetowe i zwiększaj zyski. Dowiedz się o różnych rodzajach przekierowań i ich wpływie na SEO. Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej i konsultacji.

Czy w Post Affiliate Pro możesz korzystać z modelu rozliczeń za reklamy CPC? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się dokładnie, jak go używać i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

CPC

Affiliate Manager w Cult Beauty PlCult Beauty umożliwia śledzenie raportów z wielu ważnych wskaźników. Model CPC pozwala partnerom zarabiać za kliknięcia reklamowe. Post Affiliate Pro pomaga w śledzeniu kliknięć i generowaniu raportów.

Lokowanie pozwala na umieszczenie swojej reklamy na konkretnej stronie internetowej. Jednak niektóre strony, jak na przykład Facebook, nie zezwalają na lokowanie reklam.

Lokowanie reklamy

Platforma Post Affiliate Pro umożliwia lokowanie reklamy poprzez tworzenie subdomen i umieszczanie reklam na konkretnych stronach internetowych. Użytkownicy mogą także uzyskać informacje na temat tworzenia panelu w Post Affiliate Pro oraz umówić się na konsultację. Strona udostępnia dane kontaktowe do działu sprzedaży i wsparcia.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę
Start Free Trial