–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Oprogramowanie do śledzenia partnerów

Potrzebujesz lepszych możliwości oprogramowania do śledzenia partnerów?

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki lepszemu oprogramowaniu do śledzenia afiliantów. Zacznij korzystać z Post Affiliate Pro już dziś!

  • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
  • ✓Obsługa klienta 24/7    
network_animation
industry_woman_bg
Awards
  • SourceForge summer 2022 leader badge
  • sourceforge leader spring 2022
  • GetApp Category Leader Badge

Oprogramowanie do śledzenia afiliantów zapewniające dokładne wyniki

Uzyskaj najlepsze i najdokładniejsze wyniki śledzenia z Post Affiliate Pro i nigdy nie przegap już żadnego polecenia. Nasze oprogramowanie implementuje wiele zaawansowanych metod śledzenia, jak również metod śledzenia zapasowego, dzięki czemu zawsze będziesz miał pewność, że uzyskasz jak najwięcej korzyści ze swoich programów partnerskich. Rozpocznij darmową wersję próbną i usprawnij zarządzanie poleceniami już dziś!

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
Content email writing
microphone icon.svg

Platforma śledzenia partnerów

Co to jest oprogramowanie do śledzenia partnerów?.

Oprogramowanie do śledzenia marketingu afiliacyjnego, takie jak Post Affiliate Pro, jest wykorzystywane w procesie zarządzania i śledzenia działań marketingowych.

Post Affiliate Pro oferuje kluczowe funkcje które pozwalają na utrzymanie się na szczycie strategii marketingu afiliacyjnego i śledzenie sprzedaży, źródeł ruchu, konwersji i kliknięć ze stron partnerskich, platform eCommerce lub e-mail marketingu w celu zmierzenia ich wydajności.

W ten sposób właściciel może określić, kto przynosi konwersje w ramach programu partnerskiego, zwiększyć przychody i zapewnić odpowiednie wynagrodzenie.

Właściwe oprogramowanie do śledzenia afiliantów dla sprzedawców i partnerów

Post Affiliate Pro jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie śledzenia i zarządzania afiliacją dla obu stron marketingu afiliacyjnego. Skorzystaj z różnych funkcji w pulpicie nawigacyjnym, które służą zarówno sprzedawcom, jak i partnerom. 

Uzyskaj dostęp do zaawansowanego śledzenia konwersji, różnych typów struktury prowizji, materiałów promocyjnych, programu polecającego lub zarządzania prywatnymi kampaniami oraz wszechstronnych raportów, które pomogą Ci w rozwoju Twojego programu partnerskiego.

Intuicyjny interfejs i skalowalność sprawiają, że Post Affiliate Pro jest jedną z najlepszych platform afiliacyjnych dla firm internetowych na całym świecie. Odkryj wszystkie jego funkcje już dziś!

Jakie rodzaje śledzenia może obsługiwać Post Affiliate Pro?

 

Post Affiliate Pro posiada zaawansowane narzędzia do śledzenia afiliacji, które pomogą Ci osiągnąć cele biznesowe w intuicyjnym interfejsie użytkownika. Uzyskaj kompleksowy przegląd swoich działań i popraw swój model biznesowy marketingu afiliacyjnego dzięki odpowiednim danym. 

Prowizje i wynagrodzenia

Post Affiliate Pro może obsługiwać każdy ważny rodzaj śledzenia, którego potrzebujesz, aby uzyskać kompleksowy przegląd działań

Sprzedaż i leady

Śledzić każdy lead i sprzedaż, które partnerzy afiliacyjni przynoszą do Twojej witryny.

Kampanie i materiały

Bądź na bieżąco z kampaniami marketingu afiliacyjnego i obserwuj swoje postępy

Afiliacje i kliknięcia

Bądź na bieżąco z informacjami o swoich partnerach i liczbie kliknięć, które przynoszą dzięki swoim wysiłkom

Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide
Tech support illustration
Tracking Methods

Śledzenie bezpośrednie

Śledzenie partnerów przy użyciu odpowiednich metod

Śledzenie jest ważną cechą marketingu afiliacyjnego. Dlatego też potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do marketingu afiliacyjnego, aby wygodnie i z łatwością zarządzać procesem śledzenia partnerów.

Post Affiliate Pro oferuje szeroki zakres metod śledzenia, aby zapewnić, że zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi poleceniami, leadami lub zakupami dokonanymi przez partnerów. System zawsze korzysta z najsilniejszych metod śledzenia partnerów, aby dać ci najlepsze wyniki w Twoim programie marketingu afiliacyjnego.

Wykorzystuje również śledzenie rezerwowe, aby zapewnić Ci wyniki nawet wtedy, gdy dana metoda jest niedostępna. Dzięki Post Affiliate Pro będziesz na bieżąco informowany o tym, co dzieje się w Twojej społeczności partnerskiej i bazie klientów, a także będziesz miał wgląd w czasie rzeczywistym.

Fraud Protection

Ochrona przed oszustwami

Zachowaj bezpieczeństwo dzięki naszym funkcjom ochrony przed oszustwami .

Oszuści zawsze będą starali się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć się na szczycie sieci afiliacyjnej. Dlatego właśnie powinieneś mieć oprogramowanie do obsługi programu partnerskiego, które ochroni Twoje kampanie marketingowe w sposób bezpieczny i zdrowy.

Na szczęście funkcje śledzenia w Post Affiliate Pro zabezpieczą cię przed oszustwami. Bądź chroniony dzięki naszym opcjom wykrywania oszustw i proaktywnego zapobiegania nadużyciom.

Zestaw zapobiegający oszustwom Post Affiliate Pro zabezpieczy cię przed nadużyciami związanymi z podpisaniem umowy partnerskiej, oszustwami związanymi ze sprzedażą i oszustwami związanymi z kliknięciami. Wykonuj swoją najlepszą pracę z pewnością i wsparciem z naszego zestawu zapobiegającego oszustwom w oprogramowaniu do śledzenia marketingu afiliacyjnego.

Website security illustration
Customer service reporting
Performance Rewards

Wydajność

Bądź zorganizowany i zwiększ swoje zarobki.

Post Affiliate Pro oferuje unikalne zaawansowane funkcje, które pozwalają na więcej niż tylko śledzenie afiliantów. Usprawnij zarządzanie programem partnerskim i korzystaj z wielu opcji z wygodnego pulpitu nawigacyjnego – śledź kupony partnerskie, linki bezpośrednie, ruch mobilny i wiele innych.

Marketerzy afiliacyjni mogą wykorzystać lepsze opcje promocji dla swoich kanałów marketingowych – dostosuj style linków partnerskich i wykorzystaj inne przydatne materiały promocyjne, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Sprzedawcy mogą korzystać z funkcji zarządzania partnerami za pomocą a wymuszonej struktury w celu określenia limitów prowizji.

Mogą również poprawić swoje zarządzanie partnerami i motywować nowych partnerów do większej sprzedaży partnerskiej. Post Affiliate Pro obsługuje również prywatne kampanie dla wybranych partnerów partnerskich i inne niesamowite funkcje dla lepszej konwersji sprzedaży.

SubID-Ad Channels Tracking

Dostosuj i zaadaptuj style swoich linków partnerskich .

Linki są podstawą marketingu afiliacyjnego. Nasze oprogramowanie do zarządzania programami partnerskimi oferuje więcej niż śledzenie kampanii w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz przyciągnąć różne źródła ruchu i używać niestandardowych linków dla różnych kampanii marketingu afiliacyjnego, mamy odpowiednie narzędzie do pracy.

Skorzystaj z opcji dostosowywania stylów linków partnerskich i usprawnij bezpośrednie linkowanie lub przekierowania. Wybierz różne typy linków, aby zwiększyć swoje wyniki w określonej bazie klientów z jednej platformy śledzenia marketingu afiliacyjnego.

Post Affiliate Pro oferuje wybór linków przekierowujących, nowych stylów linków, linki anchorów, linki SEO z mod rewrite oraz linki bezpośrednich. Wybierz, który z nich działa najlepiej dla twoich kanałów zakupu i dostosuj je poprawnie z danymi śledzenia aktywności.

 
developers illustration

Jakie są korzyści ze śledzenia partnerów?

man icon

Nawiązywanie partnerstwa i współpracy

Afilianci i partnerzy są dostępni niemal w każdej branży, dziedzinie biznesu i kraju. Nawiązując wartościowe partnerstwa marketingowe, będziesz mógł odkrywać nowe rynki.

chart icon

Większe oszczędności dzięki marketingowi afiliacyjnemu

Działania w zakresie marketingu afiliacyjnego pozwolą znacznie zaoszczędzić Twój budżet. Zwiększ ruch organiczny i sprzedaż, oszczędzając jednocześnie pieniądze na kampaniach marketingowych dzięki marketingowi afiliacyjnemu.

icon dolar

Zróżnicowanie źródeł dochodu

Oprogramowanie do śledzenia afiliacji to realna możliwość uzyskania dodatkowego dochodu i jasnego określenia źródeł dochodu. Dobrze prosperującą sieć można stworzyć tylko wtedy, gdy ma się czas i możliwości, by ją zbudować.

icon_chart.svg

Zwiększenie ekspozycji

Gdy Twoja reputacja nabiera rozpędu i zaczyna się szybciej budować, odwiedzający zaczynają bardziej rozpoznawać Ciebie i Twój sklep internetowy. Dzięki współpracy z odpowiednimi partnerami, którzy promują Twoje produkty, efekty te można zwielokrotnić.

hipster marketer
Multiple Merchants - Affiliate Program Administrators

Rozpocznij za darmo

Rozpocznij bezpłatny okres próbny i doskonal się dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu

Post Affiliate Pro oferuje imponujące funkcje w jednym pulpicie nawigacyjnym i 24/7 obsługę klienta dla każdego klienta.

Rozpocznij działalność w branży marketingu afiliacyjnego i popraw swoje śledzenie i zarządzanie prowizjami dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Dołącz do sieci afiliantów i sprzedawców, którzy ufają Post Affiliate Pro.

Rozpocznij darmową 14-dniową wersję próbną bez wymuszonych opcji płatności i dowiedz się więcej o tym, co oferuje Post Affiliate Pro. Nie ma żadnych zobowiązań i nie są wymagane informacje o karcie kredytowej.

microphone icon.svg

Wsparcie

Skorzystaj z darmowych dodatków.

Nasze wyjątkowe oprogramowanie do zarządzania programem partnerskim zrobi dla Ciebie wszystko, co najlepsze. Naszym celem jest zaoferowanie oprogramowania partnerskiego, które spełni Twoje oczekiwania, zaspokoi potrzeby biznesowe i będzie działać bezproblemowo. Rozkręć swój program afiliacyjny, pozwól nam wykonać kilka początkowych kroków za Ciebie i pokazać, jak korzystać z naszego konfigurowalnego interfejsu.

Pierwsza instalacja

Skonfigurujemy Twój program partnerski od samego początku, tak abyś nie napotkał żadnych problemów technicznych.

Pierwsza integracja.

Czy chciałbyś wdrożyć inne platformy w Post Affiliate Pro? Nasz zespół ds. integracji jest tutaj, aby Ci pomóc!

 

microphone icon.svg

Mobilność

Bezpłatna aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną aplikację Post Affiliate Pro i ciesz się nieograniczonym zarządzaniem partnerami na swoim telefonie. Pozostań w kontakcie z partnerami i zarządzaj swoim programem partnerskim nawet poza biurem.

Sprawdzaj ruch, statystyki i otrzymuj powiadomienia push o nowych partnerach w czasie rzeczywistym. Zatwierdzaj lub odrzucaj partnerów na bieżąco. Interfejs jest dostępny dla sprzedawców i partnerów bez dodatkowych planów cenowych.

mobiles
microphone icon.svg

Sprzedawca

To właściwa cena

Post Affiliate Pro nie zrujnuje Twojego budżetu. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań programowych do śledzenia i marketingu afiliacyjnego dla sprzedawców i partnerów. Post Affiliate Pro jest najczęściej recenzowanym i #1 oprogramowaniem do marketingu afiliacyjnego w 2023 roku.

Zacznij już dziś i wybierz jeden z naszych uczciwych planów cenowych lub zacznij od 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, uaktualnij konto i płać na bieżąco. Bez umów, bez opłat instalacyjnych, anuluj w dowolnym momencie.

Package Name

Pro

Idealny dla pojedynczych afiliantów, małych i średnich przedsiębiorstw, aby rozpocząć i zarządzać swoim programem

129$ /mies
Package Name

Ultimate

Pełnowymiarowe oprogramowanie partnerskie dla średnich i dużych firm

249$ /mies

Będziesz w dobrych rękach!​

Czy wiesz, co łączy Nike, Cloudways, ProtonVPN, Time Doctor, Webnode i FLYUIA? Post Affiliate Pro – bingo!

Wypróbuj za darmo Karta kredytowa nie jest wymagana

FAQ

Co to jest oprogramowanie do śledzenia ruchu partnerskiego?

Oprogramowanie do śledzenia ruchu partnerskiego śledzi dane, które pomagają sprzedawcom i partnerom w optymalizacji ruchu odwiedzających. Śledzenie odnosi się do wykrywania IP klienta, wykrywania przeglądarki i danych od klientów poleconych przez partnera.

Jak mogę śledzić sprzedaż w programach partnerskich?

Oprogramowanie do śledzenia partnerów rejestruje każdą sprzedaż i pokazuje liczby i dane na pulpicie nawigacyjnym. Proces ten jest zazwyczaj automatyczny, więc wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć sekcję sprzedaży w swoim rozwiązaniu do śledzenia partnerów.

Co to jest kod śledzenia afilianta?

Jest to rodzaj kodu, który może być używany do śledzenia kliknięć i sprzedaży dokonanych przez afiliantów. Ułatwia to sprzedawcom identyfikację osób, które pomogły sprzedać ich produkty i wypłacić prowizję. Kody śledzenia partnerów można dostosować do własnych potrzeb za pomocą oprogramowania do śledzenia partnerów.

Related Articles to Oprogramowanie do śledzenia partnerów
Czy jesteś zainteresowany napisaniem dla nas jakiegoś materiału? Wcześniej zapoznaj się z wytycznymi Post Affiliate Pro dotyczącymi blogowania gościnnego.

Post Affiliate Pro Zasady gościnnego blogowania

Czy jesteś zainteresowany napisaniem dla nas jakiegoś materiału? Wcześniej zapoznaj się z wytycznymi Post Affiliate Pro dotyczącymi blogowania gościnnego.

Post Affiliate Pro jest wielojęzycznym oprogramowaniem partnerskim. Ważne jest, aby Twoi partnerzy rozumieli wszystkie cechy i funkcje.

Wielojęzyczna obsługa

Post Affiliate Pro jest wielojęzycznym oprogramowaniem partnerskim. Ważne jest, aby Twoi partnerzy rozumieli wszystkie cechy i funkcje.

Post Affiliate Pro to najlepsze oprogramowanie do obsługi programu partnerskiego dostępne na rynku od ponad 15 lat. Niekończące się metody promocji, inteligentne śledzenie i raportowanie w zestawie.

Sprzedawaj więcej dzięki najlepszemu oprogramowaniu do śledzenia afiliacji

Oprogramowanie Post Affiliate Pro pozwala na integrację programu partnerskiego z obecną stroną e-commerce, co zwiększa sprzedaż w biznesie. 14-dniowy okres próbny jest darmowy i nie wymaga karty kredytowej. Rejestracja wymaga akceptacji Regulaminu i Polityki prywatności.

Post Affiliate Pro jest świetnym alternatywnym oprogramowaniem do obsługi programu partnerskiego, które zastąpi Twoje obecne rozwiązanie. Wypróbuj naszą 14-dniową bezpłatną wersję próbną i przekonaj się o jej zaletach.

Szukasz mocnej alternatywy dla iDevAffiliate?.

Post Affiliate Pro jest dobrym alternatywnym oprogramowaniem dla iDevAffiliate do obsługi programu afiliacyjnego. Oferuje doskonałe narzędzia, funkcje i integracje, a możesz go wypróbować za darmo przez 14 dni. Rejestracja nie wymaga karty kredytowej, a założenie konta jest bezpłatne.

Post Affiliate Pro pozwala generować dodatkowe dochody z publiczności, którą już masz. Oferuje hojny 20% powtarzający się dochód bez żadnych ukrytych warunków.

Zapraszamy do naszego programu partnerskiego.

Post Affiliate Pro oferuje program partnerski dla chętnych, którzy chcą zarabiać na prowizji w wysokości 20% miesięcznie. W ramach programu można skorzystać z narzędzi promocyjnych i korzystać z pomocy dedykowanego menedżera ds. afiliacji. Poza tym, dołączając do programu partnerskiego można otrzymać bonus w wysokości 5$.

Oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego Post Affiliate Pro jest #1 na rynku. Rozpocznij zarządzanie programem partnerskim z darmową, pełną integracją.

Oprogramowanie nr 1 do marketingu afiliacyjnego.

Post Affiliate Pro to oprogramowanie nr 1 do marketingu afiliacyjnego. Pozwala zarządzać wieloma programami partnerskimi, śledzić wyniki partnerów, przypisywać prowizje i wydawanie wypłat na jednej platformie. Bez opłaty instalacyjnej i ze wsparciem klienta 24/7. Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego aspektu marketingu afiliacyjnego, umożliwia tworzenie programów partnerskich i zarządzanie nimi, jak również sledzenie i kierowanie rozległymi sieciami afiliacyjnymi. Rozpocznij bezpłatny okres próbny i umów się na rozmowę z nami.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę