–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

microphone icon

Zarządzanie

Zacznij korzystać z naszego programu afiliacyjnego już dziś.

Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz rozpocząć kampanie afiliacyjne w ciągu paru minut. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać bezpłatny 14-dniowy pełny dostęp do Post Affiliate Pro. Zarządzaj swoimi kampaniami afiliacyjnymi niemal bez wysiłku i skup się na swojej działalności. Pozwól nam zintegrować Twój obecny biznes ecommerce z Post Affiliate Pro.

 • ✓ Brak opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Obsługa klienta 24/7    
Zobacz jak działa Umów się na rozmowę
network_animation
industry_woman_bg
Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge
microphone icon

Oprogramowanie do programów afiliacyjnych

Rozwiązanie dla programów afiliacyjnych

Wykorzystaj najlepsze dostępne na rynku oprogramowanie do obsługi programu partnerskiego, aby utworzyć własny program partnerski. Możesz wypróbować Post Affiliate Pro przez 14 dni za darmo. Śledź z łatwością swoje kampanie i skup się na  działalności. Możemy zintegrować Twoją istniejącą stronę e-commerce z Post Affiliate Pro.

eset - logo
airhelp - logo
ProtonVPN
sumup - logo
ticketea - logo
timedoctor - logo
Issue git 4
microphone icon.svg

Możliwości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Czym jest narzędzie do programów afiliacyjnych?

Oprogramowanie programu afiliacyjnego to rozwiązanie, które zapewnia śledzenie i raportowanie działań prowizyjnych, takich jak sprzedaż, rejestracje i kliknięcia z linków partnerskich. Post Affiliate Pro został zbudowany tak, aby był skalowalny i rozwijał się wraz z Twoją firmą.

microphone icon.svg

Możliwości

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Korzystaj z oprogramowania programu afiliacyjnego bez ograniczeń.

Post Affiliate Pro posiada wspaniałe funkcje, takie jak raport nakładania map, który pokaże Ci, w których krajach Twoje programy afiliacyjne odnoszą większy, lub mniejszy, sukces. Dzięki zastosowaniu raportów z takimi metrykami jak geotargetowanie, nie będziesz tracić czasu na szukanie leadów.

integration service important note
Issue git 1. 2
microphone icon.svg

Tak wiele możliwości!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kompleksowe i bogate w funkcje oprogramowanie

Aby wzmocnić Twój program afiliacyjny, Post Affiliate Pro wykorzystuje najwyższej klasy oprogramowanie do śledzenia wyników. Otrzymujesz tak wiele funkcji w tym pakiecie, takich jak kompleksowy system śledzenia, różne rodzaje metod prowizji, materiały promocyjne i przejrzyste raporty. Aby ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z programu, udostępniono wiele różnych funkcji. Łatwe do wdrożenia, intuicyjne i skalowalne – Post Affiliate Pro to właściwe rozwiązanie dla Twojej firmy.

Poznaj Post Affiliate Pro - Twoje najlepsze rozwiązanie dla programów afiliacyjnych

Nasz intuicyjny pulpit nawigacyjny zawiera konfigurowalne możliwości automatyzacji, szczegółowe raporty i wiele więcej funkcji.

Prowizje

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

Kampanie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Raporty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Previous slide
Next slide

Korzyści programu afiliacyjnego

man icon

Niemal każda branża, sektor działalności gospodarczej, czy kraj ma swoich partnerów i współpracowników. Nawiązując wartościowe kontakty, będziesz mógł odkrywać i zdobywać nowe rynki.

chart icon

Działania w zakresie marketingu afiliacyjnego przyniosą większy ruch na Twojej stronie internetowej, jeśli będziesz je rozszerzać i różnicować. Zauważysz również wzrost ruchu organicznego i konwersji.

icon dolar

Możesz uzyskać dodatkowy dochód i zidentyfikować jego źródła, korzystając z oprogramowania afiliacyjnego. My wiemy, że budowanie dobrze prosperującej sieci wymaga czasu i umiejętności.

icon_chart.svg

Twoi użytkownicy w sieci stają się bardziej świadomi natury działalności, którą prowadzisz, ponieważ Twoja reputacja stale rośnie. Współpraca z partnerami, którzy promują lub recenzują Twoje produkty, zwielokrotnia te efekty.

microphone icon.svg

Mobilność

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bezpłatna aplikacja mobilna

Pobierz bezpłatną aplikację Post Affiliate Pro. Pozostań w kontakcie ze swoimi partnerami i zarządzaj swoim programem afiliacyjnym z dowolnego miejsca. Sprawdzaj ruch i statystyki na stronie, oraz otrzymuj powiadomienia push o nowych partnerach w czasie rzeczywistym. Zarządzaj partnerami na bieżąco. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich.

mobiles
microphone icon.svg

Sprzedawca

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To właściwa cena

Post Affiliate Pro jest najczęściej recenzowanym i najwyżej ocenianym oprogramowaniem do marketingu afiliacyjnego w 2022 roku. Zacznij od 14-dniowego darmowego okresu próbnego – w każdym momencie możesz zmienić plan. Bez umów, bez opłat instalacyjnych, z możliwością rezygnacji.

Package Name

Pro

Idealny dla pojedynczych afiliatów, oraz małych i średnich przedsiębiorstw, chcących lepiej zarządzać programem partnerskim

129$ /mo
Package Name

Ultimate

Pełnowymiarowe oprogramowanie partnerskie dla średnich i dużych firm

249$ /mo
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.

Frequently Asked Questions

 • Co to jest oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego?

  Oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego śledzi i raportuje działania prowizyjne (sprzedaż, rejestracje lub kliknięcia) z linków afiliacyjnych.

 • Co to jest marketing polecający?

  Marketing polecający odnosi się do procesu, w którym jedna osoba poleca produkt, a osoba polecona w rezultacie kupuje ten produkt.

 • Ile zarabiają afiliaci?

  Marketerzy afiliacyjni zarabiają zazwyczaj od 0 do 100 dolarów dziennie. Top 10% afiliatów zarabia ponad 1000 dolarów miesięcznie.

Related Articles to Oprogramowanie programu afiliacyjnego
Czym jest śledzenie offline w Post Affiliate Pro, jak go używać i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie online?

Śledzenie offline

Kupony ze zniżką, darmowa wysyłka i lojalnościowe kody promocyjne są skutecznymi narzędziami marketingowymi. Śledzenie offline kupony pomaga w promowaniu produktów i zwiększaniu sprzedaży. Post Affiliate Pro oferuje rozwiązania do śledzenia i zarządzania kuponami.

Partnerzy SEO, czyli partnerzy sieci wyszukiwania, pomagają Ci polepszyć ranking twojej strony internetowej na stronie wyników wyszukiwania.

Partnerzy SEO

Partnerzy SEO angażują się w optymalizację pod kątem wyszukiwarek i poprawę rankingów witryn. Mogą modyfikować kod strony internetowej.

Raporty na temat najlepszych odsyłających URL łatwo identyfikują najlepiej konwertujące źródła ruchu i poprawiają Twoją strategię marketingową, dzięki czemu możesz rozpocząć ukierunkowane kampanie marketingowe.

Raporty na temat najlepszych odsyłających URL

Raporty najlepszych odsyłających URL w Post Affiliate Pro pozwalają śledzić i analizować działania w marketingu afiliacyjnym, informując o skutecznych kanałach marketingowych i treściach generujących ruch i sprzedaże poprzez śledzenie URL. To narzędzie do optymalizacji linków partnerskich i zwiększenia konwersji.

Post Affiliate Pro pozwala ci na tworzenie niestandardowych kodów śledzenia afiliacji. Dowiedz się więcej na ich temat i poznaj korzyści, jakie przynoszą.

Niestandardowy kod śledzenia afiliacji

Niestandardowe kody śledzenia afiliacji w Post Affiliate Pro pozwalają partnerom śledzić sprzedaż we własnych systemach, co umożliwia monitorowanie wyników kampanii afiliacyjnych. Funkcja ta jest przydatna dla partnerów, którzy sprzedają produkty z różnych programów afiliacyjnych, a także dla sprzedawców, którzy chcą zapewnić skuteczne śledzenie sprzedaży. Ostrzeżenie: Kody śledzenia afiliacji mogą uszkodzić stronę z podziękowaniem - zastanów się uważnie przed zatwierdzeniem. Uwaga: Niektóre opcje wymagają użycia wersji JavaScript kodu śledzenia sprzedaży na stronie z podziękowaniem.

Istnieje wiele typów przekierowań, takich jak przekierowania 301, przekierowania 302 czy przekierowania meta refresh. Dowiedz się o nich więcej w tym artykule.

Przekierowanie

Odkryj potęgę oprogramowania afiliacyjnego z Post Affiliate Pro! Skutecznie przekierowuj użytkowników na inne strony internetowe i zwiększaj zyski. Dowiedz się o różnych rodzajach przekierowań i ich wpływie na SEO. Skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej i konsultacji.

Lokowanie pozwala na umieszczenie swojej reklamy na konkretnej stronie internetowej. Jednak niektóre strony, jak na przykład Facebook, nie zezwalają na lokowanie reklam.

Lokowanie reklamy

Platforma Post Affiliate Pro umożliwia lokowanie reklamy poprzez tworzenie subdomen i umieszczanie reklam na konkretnych stronach internetowych. Użytkownicy mogą także uzyskać informacje na temat tworzenia panelu w Post Affiliate Pro oraz umówić się na konsultację. Strona udostępnia dane kontaktowe do działu sprzedaży i wsparcia.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę
Start Free Trial