–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Strona główna

Post Affiliate Pro

Oprogramowanie nr 1 do marketingu afiliacyjnego.

Zarządzaj wieloma programami partnerskimi, śledź wyniki partnerów, przypisuj prowizje i wydawanie wypłat na jednej platformie.

 • ✓ Bez opłaty instalacyjnej    
 • ✓ Wsparcie klienta 24/7    
 • ✓ Nie wymagamy karty kredytowej    
 • ✓ Anuluj w dowolnym momencie
box image

Masz jakąś wizję?

check image

Rozpocznij bezpłatny okres próbny.

heart image

Umów się na rozmowę.

headerHome_bg
link image

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy my bezpłatnie skonfigurujemy i w pełni zintegrujemy Twój system.

Awards
 • SourceForge summer 2022 leader badge
 • sourceforge leader spring 2022
 • GetApp Category Leader Badge

Jedno oprogramowanie afiliacyjne, wiele możliwości użycia

Twórz i kieruj swoimi programami partnerskimi lub zarządzaj całymi sieciami afiliacyjnymi. PostAffiliate Pro to idealne rozwiązanie dla każdego aspektu marketingu afiliacyjnego.
home_aff_program

Program afiliacyjny​

Twórz programy partnerskie i zarządzaj nimi za pomocą odpowiednich narzędzi i funkcji.
home_aff_network

Sieć Afiliacyjna

Śledzenie i kierowanie rozległymi sieciami afiliacyjnymi za pomocą jednego intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego z odpowiednim wyposażeniem

Co Post Affiliate Pro może zaoferować
Twojej firmie?

Zarządzanie wieloma programami partnerskimi, śledzenie wydajności partnerów, organizacja współpracy z partnerami.
Track

Śledź
partnerów

Śledź wyniki wszystkich partnerów, zaangażowanie, kwalifikowane leady i współczynniki konwersji.
Boost

Zwiększ
Generowanie Leadów

Marketing afiliacyjny to najskuteczniejszy i najtańszy sposób na zwiększenie obecności w Internecie, uzyskanie większego i bardziej precyzyjnego ruchu, i zwiększenie sprzedaży.
Assign

Przydzielanie prowizji

Przydzielaj prowizje na podstawie wskaźników konwersji dzięki usprawnionemu raportowaniu i oprogramowaniu programu partnerskiego.
Issue

Zlecaj
Wypłaty

Automatycznie nagradzaj partnerów partnerskich premiami prowizyjnymi po osiągnięciu przez nich pewnych punktów sprzedaży.
play

Poznaj narzędzie

Dowiedz się więcej
o oprogramowaniu afiliacyjnym Post Affiliate Pro

Zapoznaj się z programem Post Affiliate Pro, lub skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego. Rozpoczęcie pracy z narzędziem jest często najtrudniejszym krokiem, więc jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym kroku. Nasz zespół zapewnia bezpłatną konfigurację i integrację strony internetowej dla wszystkich nowych klientów, aby zapewnić długotrwałe zadowolenie z naszego oprogramowania partnerskiego.
 • Bezpłatna pełna konfiguracja + integracja ze stroną
 • Wsparcie techniczne przez 365 dni w roku
 • Bezpłatne dożywotnie aktualizacje
Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software | Post Affiliate Pro01:31Youtube video: Post Affiliate Pro™ | Voted Best Affiliate Software
Post Affiliate Pro

Łatwe w użyciu
oprogramowanie do zarządzania programem partnerskim z intuicyjnym pulpitem nawigacyjnym

Slide 1 Heading
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kliknij tutaj
Slide Heading
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Kliknij tutaj
Previous slide
Next slide
chart

Idź na całość!

Zwiększ sprzedaż
jak nigdy dotąd

Stwórz nieskończenie skalowalną sieć afiliacyjną opartą na automatyzacji, raportowaniu danych w czasie rzeczywistym i unikalnych funkcjach brandingowych.
 • Bezpłatna pełna konfiguracja + integracja ze stroną
 • Wsparcie techniczne przez 365 dni w roku
 • Bezpłatne dożywotnie aktualizacje
Ilustracia_affiliate
thumbsup

Najpopularniejszy plan

Ultimate

Idealny do tworzenia bardziej złożonych programów partnerskich dla Twojej firmy.
 • Pełna konfiguracja/integracja
 • Dożywotnie wsparcie

€229/miesięcznie

Rozwijaj swój biznes
z właściwym planem.

Podobnie jak inni dostawcy aplikacji afiliacyjnych, ustalamy ceny na podstawie liczby wymaganych żądań śledzenia zdarzeń. Jeśli to możliwe, zachęcamy naszych klientów do wyboru wyższego poziomu subskrypcji, aby nie przekroczyli miesięcznego przydziału żądań i tym samym, nie zwiększyli rachunku za subskrypcję.
Integruj, automatyzuj, wprowadzaj innowacje

Post Affiliate Pro integruje się z ponad 200 systemami CMS i bramkami płatności.

icons
star

Lepsze, niż myślisz

Najwyżej oceniane
i najczęściej recenzowane
oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego

Post Affiliate Pro jest najbardziej uznanym oprogramowaniem sieci afiliacyjnej na rynku. Działa prężnie od 2004 roku.
illustration@2x
 • Karen Peterson
  Karen Peterson

  Simply Fun Families

  Nie mogę wyrazić, jak niesamowite było ich wsparcie. Oferują 24/7 czat na żywo i wsparcie telefoniczne oraz mają bardzo wykwalifikowanych techników, którzy są niezwykle cierpliwi i dokładni. Poleciłbym ich bez wahania. Nadal zadziwia mnie, jak łatwo jest pracować z ich oprogramowaniem do śledzenia marketingu afiliacyjnego.
 • Brian Greenberg
  Brian Greenberg

  True Blue Life Insurance

  Post Affiliate Pro ma najwięcej opcji do tworzenia wspaniałego programu partnerskiego ze wszystkich usług oprogramowania partnerskiego, które próbowałem. Korzyści z linków SEO były silnym punktem sprzedaży. Jestem bardzo zadowolony z wydajności PAP i gorąco polecam je.
 • Rick Slot
  Rick Slot

  Slotozilla

  W swojej karierze zawodowej doświadczyłem tylko dwóch przypadków wyjątkowego wsparcia B2B i z przyjemnością mogę powiedzieć, że PAP trafił na tę listę. To, co robią ci ludzie, jest wyjątkowe. PAP jest jednym z najlepszych narzędzi oprogramowania do śledzenia afiliacji i z przyjemnością polecę go ponownie i ponownie.
 • Chris Mastergeorge
  Chris Mastergeorge

  Lindi Skin

  Byłem pod wielkim wrażeniem umiejętności i determinacji Martina Pullmana z waszego zespołu wsparcia. Udało mu się rozwiązać kilka trudnych problemów z instalacją i nie zrezygnował, dopóki wszystko nie zostało rozwiązane. Jestem bardzo zadowolony z wyników.
 • Asle Skarpengland
  Asle Skarpengland

  Findex

  Od wielu lat używamy oprogramowania Post Affiliate Pro, Post Affiliate Network i LiveAgent firmy Quality Unit. Nasz biznes rozwinął się dzięki niezawodności i elastyczności tych produktów. Firma wyróżnia się ultraszybkim i trafnym wsparciem.
 • Eli Pedelty
  Eli Pedelty

  Law of attraction singles

  Wybór Post Affiliate Pro jako naszego oprogramowania do zarządzania programem partnerskim był najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy. Jako certyfikowany kierownik ds. Afiliacji, gorąco polecam PAP dla każdego, kto planuje uruchomić skalowalny, dochodowy program partnerski.
 • Simon Renstrom
  Simon Renstrom

  RebelBetting

  Zaczęliśmy używać Post Affiliate Pro w 2009 roku. Nadal jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania tego oprogramowania do zarządzania naszymi partnerami i wypłatami. Jesteśmy szczególnie pod wrażeniem ich wsparcia technicznego, które jest zawsze wyjątkowe.
 • Iris Mack
  Iris Mack

  MathQED

  Po dokładnych badaniach różnych programów, moi koledzy i ja wybraliśmy Post Affiliate Pro. Oprogramowanie jest bardzo przyjazne dla użytkownika i zapewnia wszystkie kluczowe funkcje, których potrzebujemy. Zespół obsługi klienta jest niezwykle pomocny i odpowiada na nasze pytania w bardzo szybkim czasie.
 • Andrei Knight
  Andrei Knight

  FxKnight Trading Academy

  Chciałbym powiedzieć wszystko co dobre o tym produkcie i zespole. Fantastyczny przewodnik przeprowadzi Cię przez konfigurację, a wsparcie czatu na żywo jest na wyciągnięcie ręki, jeśli potrzebujesz pomocy. Wsparcie nie ma sobie równych - jest szybkie i naprawdę pomocne.
 • Henk-Jan Bergevoet
  Henk-Jan Bergevoet

  Azurselect

  Praca z Post Affiliate Pro i LiveAgent firmy Quality Unit to przyjemność. Ich wsparcie jest doskonałe i zawsze są dostępni, aby pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszych potrzeb. Ich inteligentne oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego pomaga nam zapewnić najlepsze usługi dla naszych partnerów i klientów.
 • Philipp Zurawski
  Philipp Zurawski

  Handyreparatur123

  Wybraliśmy Post Affiliate Pro ze względu na ich doskonałe i szybkie wsparcie. Z naszego doświadczenia wynika, że oprogramowanie spełniło każde nasze życzenie. My i nasi zarejestrowani partnerzy (wydawcy) jesteśmy podekscytowani używaniem PAP i możemy go polecić bez żadnych zastrzeżeń.
 • Steven Aitchison
  Steven Aitchison

  CYTguides

  Używam Post Affiliate Pro od roku i uważam, że jest to niezwykle korzystne dla rozwoju mojej firmy. Nie tylko oprogramowanie jest doskonałe, ale także wsparcie jest wspaniałe. Mogę polecić Post Affiliate Pro wystarczająco mocno.
microphone icon.svg

Doskonałe wsparcie klienta

Oprogramowanie afiliacyjne wspierane przez 5-gwiazdkowy zespół obsługi klienta.

Za każdą wspaniałą firmą stoi fantastyczny zespół obsługi klienta! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz zespół obsługi klienta służy pomocą przez całą dobę.
 • Dostępność 24/7/365
 • Poczta, czat, forum, baza wiedzy
gird_pattern
Related Articles to Strona główna
Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź naszą integrację PSiGate dla Post Affiliate Pro.

PSiGate

PsiGate, rozwiązanie płatności online, umożliwia śledzenie sprzedaży poprzez wywołanie ukrytego skryptu ze strony "dziękujemy".

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź integrację Quick.Cart dla Post Affiliate Pro.

Quick.Cart

Dodano kod śledzący sprzedaż w wierszu "END COURIER". Prowizja dla partnera generowana jest przy każdej sprzedaży.

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź integrację ProStores dla Post Affiliate Pro.

ProStores

Integruj swój koszyk zakupowy ProStore z Post Affiliate Pro, dodając kod śledzenia sprzedaży w panelu administracyjnym. Pamiętaj o certyfikacie SSL dla poprawnej pracy.

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź naszą integrację PlugnPay dla Post Affiliate Pro.

PlugnPay

Dziękujemy za rejestrację w Post Affiliate Pro. Zaraz po utworzeniu konta, na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca dane logowania.

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź naszą integrację Paid Memberships Pro (modułu WP) dla Post Affiliate Pro.

Paid Memberships Pro (moduł WP)

Firma oferuje program affilacyjny Post Affiliate Pro, który pozwala na zarządzanie partnerami i współpracę w marketingu afiliacyjnym.

Czy chcesz jeszcze bardziej ulepszyć swoje oprogramowanie do marketingu afiliacyjnego? Sprawdź naszą integrację OptimizePress i tabel cen z linkami PayPal dla Post Affiliate Pro.

OptimizePress i tabele cen z linkami PayPal

Dodaj kod śledzenia kliknięć i skryptu cookie do linków płatności dla oprogramowania Post Affiliate Pro. Sprawdź integracje dostępne dla Nochex, PSiGate, Quick.Cart i ProStores.

Our website uses cookies. By continuing we assume your permission to deploy cookies as detailed in our polityka prywatności i plików cookie.

×

Umów się na indywidualną rozmowę i dowiedz się, jakie korzyści Post Affiliate Pro może przynieść Twojej firmie.

Jesteśmy dostępni w wielu terminach

Umów się na rozmowę